Satyra

Wszystkie artykuły

Satyra polityczna w najlepszym wydaniu

Nic bardziej nie bawi społeczeństwa, a jednocześnie nie wkurza obecnej władzy jak satyra polityczna, czyli polityka w krzywym zwierciadle. Czasami lepiej się pośmiać niż załamywać ręce. Dlatego zapraszamy do naszego działu satyrycznego, w którym przeczytasz wyborne, prześmiewcze artykuły o tym, co nie halo w polskiej polityce, obejrzysz memy polityczne i pośmiejesz się, oglądając wpadki polityków. Wszystko, co śmieszne, śmieszno-straszne, a czasami pożałowania godne i związane z polityką, znajdziesz w dziale satyra polityczna portalu CrowdMedia.pl.

Mówi się, że śmiech to zdrowie – i słusznie, bo czasami tylko śmiechem można zachować zdrowie psychiczne i równowagę w tych, jakże dziwnych i memogennych czasach. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak śmiać się, wytykać bareizmy państwa, przygotowywać memy polityczne i uzbroić się w dużo cierpliwości.

Satyra polityczna to potężna broń, z której nie wahamy się korzystać. Możesz zaglądać tutaj zawsze, gdy poczujesz, że rzeczywistość polityczna w naszym kraju Cię przerasta, robi się smutna i grobowa. Za każdym razem, gdy poczujesz przygnębienie, wpadaj do nas zobaczyć memy polityczne, artykuły o paradoksach, śmiałe opinie i wiele więcej.

Polityka na wesoło. Trochę śmiesznie, trochę strasznie

Świat polityki rządzi się własnymi prawami, pełen jest skandali, zadziwiających wydarzeń, a najlepiej poprawiają humor wszelkie wpadki polityków – te mniej i bardziej poważne. Konwenanse, wstydliwe fakapy, facepalmy i wydarzenia tak nierealne, że aż chciałoby się powiedzieć, że niemożliwe – a jednak!

W dziale satyrycznym śmiejemy się ze wszystkiego i z każdej opcji politycznej dla równowagi, bo w końcu wpadki polityków dotyczą każdego. A może przeszukujesz nasz portal, gdyż chcesz znaleźć memy polityczne lub inne satyryczne materiały? Świetnie, bo mamy tego mnóstwo. Zapraszamy też do dyskusji pod materiałami. Memy polityczne i inne artykuły mają otwartą sekcję komentarzy, a każda opinia jest mile widziana.

Wpadki polityków, memy, śmieszne artykuły, wytykani bareizmów, kabarety i wiele więcej – to wszystko znajdziesz właśnie w tym dziale. Obserwuj nas, pozostawaj na bieżąco i pamiętaj – śmiech to zdrowie, zwłaszcza to psychiczne, bo tylko śmiejąc się, można wytrzymać polityczną paranoję i rządowe bagienko. Zapraszamy do pisania także własnej satyry! Crowdersi naprzód!