TEGO Biden się nie spodziewał! Poruszający moment podczas spotkania prezydenta USA z Zełenskim [WIDEO]

Punkt zwrotny

Kolejnym punktem wizyty było wystąpienie ukraińskiego przywódcy przed amerykańskim Kongresem. – Ukraina żyje i walczy – powiedział. Zełenski mówił również o „punkcie zwrotnym” na froncie.

– W przyszłym roku zobaczymy punkt zwrotny, wiem to. Punkt, w którym odwaga Ukraińców i gotowość Amerykanów zagwarantuje wolność – mówił. Podkreślił, że „wojna w Ukrainie to wojna całego wolnego świata”.

Prezydent Ukrainy dodał, że walka przeciwko Rosji nie jest łatwa, bo mają więcej broni niż kiedykolwiek miała Ukraina. – Ale nasze siły walczą i wszyscy jesteśmy z nich dumni. Taktyka Rosjan jest prymitywna. Palą i niszczą wszystko, co tylko zobaczą. Wysyłają skazańców na wojnę, rzucają przeciwko nam wszystko, co mają – mówił w Kongresie.

Źródło: Onet.pl

« Poprzednia strona artykułu
Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *