Szokujące wieści z Kremla! Dmitrij Miedwiediew miał zlecić zabójstwo włoskiego ministra

Czy Rosja zabiera się za mordowanie zagranicznych ministrów? Dmitrij Miedwiediew, naczelny kremlowski pajac, miał zlecić zabójstwo.

Dmitrij Miedwiediew, były prezydent Rosji, w ostatnim czasie dość aktywnie zabrał się za straszenie świata bronią atomową. Wygląd na to, że zabawa guzikiem atomowym znudziła się Miedwiediewowi, który zabrał się do robienia „porządków” z niewygodnymi politykami Zachodu.

Zlecenie na włoskiego ministra

Jak informuje Gazeta.pl, powołując się na włoski dziennik „Il Foglio”, informuje, że włoskie służby wywiadowcze otrzymały informacje o wyznaczeniu 15 mln dolarów nagrody za głowę ministra obrony Włoch Guido Crosetto.

Szef włoskiego resortu obrony powiedział kilka dni temu, że rosnący w ostatnim czasie napływ migrantów do Włoch to strategia „wojny hybrydowej”, która jest realizowana przez grupę Wagnera. To ma być sposobem na odciągnięcie uwagi Zachodu od wojny w Ukrainie. Za zleceniem zabójstwa ma stać były premier Dmitrij Miedwiediew.

Guido Crosetto jest ministrem obrony od października 2022 roku i konsekwentnie podkreśla konieczność dalszego wspierania Ukrainy, by zapobiec „rozlaniu się” konfliktu na inne kraje i wybuchowi III wojny światowej. Miedwiediew miał także nazwać włoskiego ministra „jednym z niezliczonych głupców w strukturach władzy w Europie”.

Przepowiednie Miedwiediewa

Pod koniec grudnia, naczelny kremlowski pomyleniec, przedstawił na Telegramie swoją prognozę na 2023 rok. Według Dmitrija Miedwiediewa cena ropy ma wzrosnąć do 150 dolarów za baryłkę. Ponadto Wielka Brytania ma wrócić do Unii Europejskiej, ale ta wkrótce potem się rozpadnie. Z kolei euro jako waluta zostanie zlikwidowana.

Na gruzach dawnej Unii powstanie „IV Rzesza na bazie Niemiec i ich satelitów (Polska, kraje bałtyckie, Czechy, Słowacja, Rumunia, Republika Kijowska itd.)”. Potem czeka nas wojna między Francją a IV Rzeszą. I wtedy zobaczymy „nowy podział Europy, w tym nowy podział Polski”.

W stanach Zjednoczonych ma wybuchnąć wojna domowa, a od mocarstwa oderwą się stany Kalifornia i Teksas. Do upadku może się także szykować Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy. – Wesołych świąt, anglosascy przyjaciele i ich radośnie chrumkające knurki – zakończył swój wpis Miedwiediew.

Foto: Depositphotos.com Źródło: Gazeta.pl 

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *