One najmocniej będą dopingować polskich piłkarzy na Euro 2024! OTO żony i dziewczyny naszych reprezentantów

Polscy piłkarze już w niedzielę rozpoczną zmagania na Euro 2024. Kciuki za Biało-Czerwonych będą trzymać też ich partnerki. Czym zajmują się polskie WAGs?

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który z niecierpliwością czekają piłkarscy kibice. Już w piątek 14 czerwca rozpocznie się Euro 2024. Co to oznacza? Wielkie nadzieje, ogromne emocje i układanie swojego kalendarza pod najważniejszą futbolową imprezę czterolecia w Europie.

Reprezentacja Polski w ostatnich dwóch meczach towarzyskich przed Euro 2024 tchnęła trochę nadziei w serca kibiców. Biało-Czerwoni pokonali na Stadionie Narodowym Ukrainę (3:1), a kilka dni później Turcję (2:1). Naszą kadrę wreszcie dobrze się ogląda i wypada sobie tylko życzyć, by podobnie było podczas turnieju. Przypomnijmy: w fazie grupowej piłkarzy Michała Probierza czeka piekielnie trudne zadanie, bo naszymi rywalami będą Francja, Austria i Holandia.

Kciuki za polską reprezentację będą trzymać wszyscy kibice, jednak pewna grupa fanek będzie szczególnie mocno przeżywać każdą akcję, każdy strzał i faul. To oczywiście partnerki naszych piłkarzy – żony, narzeczone i dziewczyny. Mówi się, że za każdym sukcesem wielkiego mężczyzny stoi wyjątkowa kobieta – a skoro wierzymy w sukces na Euro 2024, to warto dowiedzieć się, w kim nasi gracze będą mieli największe oparcie.

Oto polskie WAGs, dla których najbliższe tygodnie będą nie mniej emocjonujące, niż dla najbardziej zagorzałych fanów reprezentacji Polski. Czym zajmują się partnerki naszych piłkarzy?

Ciąg dalszy na następnej stronie »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *