Mieszkańcy Zakopanego tracą cierpliwość do Sylwestra Marzeń. Interweniowała policja

Sylwestrowe zamieszanie

Tegoroczny Sylwester Marzeń miał swoje problemy. Z udziału w imprezie zrezygnowała jego największa gwiazda, brytyjska piosenkarka Melanie C. Jest ona znana z wspierania osób LGBT i nagle zorientowała się, że jej poglądy nie do końca pasują do TVP.

W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę, a które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową – napisała Melanie C w oświadczeniu, które opublikowała w mediach społecznościowych. Ostatecznie telewizji polskiej udało się znaleźć zastępstwo. W Zakopanem zagra zespół Black Eyed Peas. Zagrają też rodzime gwiazdy, m.in Edyta Górniak i Justyna Steczkowska.

Tymczasem mieszkańcy Zakopanego niecierpliwie odliczają czas do północy. I nie chodzi o przywitanie nowego roku, co pożegnanie Sylwestra Marzeń. Na dwanaście miesięcy będą mieli spokój…

Źródło: Tygodnik Podhalański

« Poprzednia strona artykułu
Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *