To ONI zastąpią Mel C podczas Sylwestra z Dwójką! Dostali za to kupę naszej kasy

Cała Polska żyje dziś tym, kto zagra na Sylwestrze marzeń. Wiemy, że nie pojawi się na nim Mel C. Zagrać ma jednak inny „topowy” zespół.

Black Eyed Peas zagra na Sylwku TVP

W piątkowym „Pytaniu na śniadanie” ujawniono, kto zastąpi Mel C podczas Sylwestra Marzeń. Okazuje się, że zagra Black Eyed Peas.

Podobno negocjowano z różnymi artystami. Ostatecznie w Zakopanem pojawią się właśnie oni: Black Eyed Peas. Oczywiście bez najbardziej znanej wokalistki grupy, Fergie, która kilka lat temu zrezygnowała ze współpracy z kolegami. Wiemy też, ile ci ostatni dostaną teraz za występ – aż milion dolarów.

Największy hit „Let’s Get It Started” zaśpiewa grupą Sara James, nastolatka z amerykańskiego „Mam talent”.

Warto zauważyć, że grupa nieoficjalnie walczy od lat o tytuł tej, która ma najgłupszą możliwą nazwę. Sami nie możemy się zdecydować, czy postawić na nich, czy na Zmiękłego biszkopta (Limp Bizkit).

Gwiazda równie zapomniana jak Mel C

Patrząc na to, jak głośno (także poza granicami Polski) jest dziś o Sylwestrze marzeń, można zastanowić się, czy Mel C nie była w jakiś dziwnej w zmowie z TVP. Oficjalnie zrezygnowała z zagrania koncertu, gdy dowiedziała się, że media publicznie w naszym kraju niekoniecznie są entuzjastycznie nastawione do środowisk LGBT. Niczym rasowa bojownika o równość płciową, szybko strzeliła focha i postanowiła nie zaśpiewać dla polskich fanów – i nieważne, czy mowa prawakach, czy lewakach. Przy okazji przypomniała wielu osobom, że jednak żyje.

Sam zespół Black Eyed Peas też ma świetną okazję do przypomnienia fanom słabej muzyki, że jakoś tam jeszcze funkcjonuje.

Grupa święciła triumfy, ale kilkanaście lat temu. Gdy występowała z nimi wspomniana Fergie można było ich nawet uznać za jako takie gwiazdy. Nagrali też parę hitów, m.in. „Let’s Get It Started”, „Rock That Body”, „Boom Boom Pow” i „I Gotta Feeling” (tak, też żadnego nie znam).

Obecnie zespół przeżywa chyba gorsze biznesowo chwile, skoro zgodził się wystąpić na Sylwestrze marzeń.

Źródło: wp.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *