Szok w TVP, gwiazda rezygnuje z udziału w Sylwestrze Marzeń! OTO powód

Melanie C, była wokalistka Spice Girls, miała być jedną z gwiazd tegorocznego „Sylwestra Marzeń” z TVP. Okazuje się jednak, że nie zaśpiewa. Powód? Chodzi o jej „poglądy na temat grup społecznych, które popiera”.

Melanie C nie wystąpi na „Sylwestrze Marzeń”

– W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę, a które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową – napisała Melanie C w oświadczeniu, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Wyraziła jednak nadzieję, że „niedługo” będzie mogła przyjechać do Polski. – Życzę wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze w 2023 roku – dodała.

O tym, że Mel C pojawi się na imprezie TVP, pisaliśmy tutaj.

Problem w tym, że w odpowiedzi na to ogłoszenie, fani wokalistki zaczęli informować ją o tym, że TVP promuje idee, które raczej nie przypadną jej do gustu. Występ w TVP = Wspieranie homofobii i dyskryminacji kobiet”, „Melania. Miło wiedzieć, że jesteś w Polsce w ZAKOPANEM, ale nie rozumiem, dlaczego będziesz występować w telewizji, która nie szanuje wolności (LGBT, praw kobiet i innych). Kocham cię bardzo, ale naprawdę tego nie rozumiem” – ostrzegali ją zatroskani wielbiciele. „Proszę nie występować na imprezie sylwestrowej TVP! To telewizja konserwatywnej partii rządzącej. Szerzy propagandę i kłamstwa. Są niezwykle homofobiczni i żaden szanowany polski artysta nie chce już tam występować. Szkoda. Proszę, anuluj ten występ” – dodawał inny internauta.

Ciąg dalszy na następnej stronie »
Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *