TAK widzowie ocenili debiut Romanowskiej w programie „Nasz nowy dom”. Nie wszyscy pogodzili się ze zmianą

Polsat wyemitował program „Nasz nowy dom” w nowej odsłonię. Fani mogli przekonać się, jak w roli prowadzącej wypadła Elżbieta Romanowska. Przypomnijmy, że wcześniej pożegnano się z uwielbianą przez widzów Katarzyną Dowbor, która przez lata prowadziła ten program.

Zmiany, zmiany

Widzowie mieli obawy, czy nowa wersja programu „Nasz nowy dom” przypadnie im do gustu. Wszystko zaczęło się od zwolnienia Katarzyny Dowbor, która przez lata pracowała na popularność programu i stała się wręcz jego ikoną.

Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy Polsatu, zadecydował, że nową prowadzącą zostanie Elżbieta Romanowska.

Niestety, wielu fanów nie mogło się z tym pogodzić i dali upust złości w najgorszy możliwy sposób. Na Romanowską wylała się fala hejtu, zanim nakręciła pierwszy odcinek.

Żeby była jasność – ja do Eli Romanowskiej nie mam żadnych pretensji. Zaproponowano jej pracę, a ona ją przyjęła. I tyle. Ona niczemu nie jest winna – podkreślała Dowbor w rozmowie z Plejadą. Sama Romanowska mówiła w rozmowie z „Faktem”, że „nie ma zgody na anonimowe plucie jadem pod moim adresem w momencie, gdy ktoś nie widział ani jednego odcinka programu”.

Nowy „Nasz nowy dom”

Pierwszy odcinek zmienionego „Naszego nowego domu” już wyemitowano. Jak ocenili go fani? W komentarzach na instagramowym profilu programu nie brak negatywnych komentarzy.

„Bez pani Kasi to nie jest to, co było, katastrofa”, „To już nie jest ten sam program, wszystko pozamieniane, nie ta atmosfera”, „Nigdy więcej tej pani, sztywna, rola wyuczona, tragedia”, „Tego się nie dało oglądać do końca” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

Znalazły się jednak też bardziej przychylne głosy: „Ale super ten nowy format, rodzina na pierwszym miejscu i tak powinno być, pani Ela taka pełna empatii i niewymuszonej serdeczności, olejcie hejt i róbcie tak dalej”, „Pani Ela dobrze sobie poradziła jako prowadząca”, „Pani Ela dała radę, bardzo miła i empiryczna kobieta”. Czy kolejne odcinki programu przekonają niezdecydowanych? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

3 Odpowiedzi na TAK widzowie ocenili debiut Romanowskiej w programie „Nasz nowy dom”. Nie wszyscy pogodzili się ze zmianą

  1. Bozena pisze:

    Pani Ela jest wspaniała prowadząca Nasz Dom. Życzę jej dużo sukcesow. Bardzo lubię Panią Ele Romanowska ♥️♥️♥️

  2. Katarzyna pisze:

    Zrezygnowałam z oglądania programu „Nasz nowy dom” chociaż był to jeden z moich ulubionych programów w telewizji Polsat i chętnie wracałam nawet do jego niezliczonych powtórek. Ten program stworzyła Katarzyna Dowbor i dała mu duszę. Była chemia i atmosfera….. Niestety, przy całym szacunku dla Pani Romanowskiej, to wiele osób nadal będzie ją kojarzyć z kabaretem, Galą piosenki biesiadnej i disco polo, rolą przygłupiej sklepowej z Rancza i kiczem. Wraz z Kasią Dowbor pożegnałam Polsat bo dzięki roszadom pana Miszczaka „Twojej twarzy…” też się nie da oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *