Sylwester z Dwójką ustawiony? Gwiazdy zdradzają kolejne rewelacje na temat koncertu!

Ech, życie gwiazdy nie jest takie proste. Zwłaszcza, jeśli jesteś prawdziwą rock star. Taka choćby Metallica w czasie trasy co noc musi grać „Enter Sandman” (i to od ponad 30 lat!)! Okazuje się, że podobne demony prześladują Radosława Liszewskiego z Weekend. A Sylwester z Dwójka za pasem.

Lider Weekend nie lubi swoich hiciorów?

W czasie Sylwestra marzeń zagrają m.in. Weekend i Zenek (o tym drugim za chwilę). Lider tej pierwszej formacji, Radek Liszewski, zdradził mediom, jakie mniej więcej piosenki zagra na koniec roku, a jakie chciałby wykonać. Okazuje się, że na scenie nie jest z nami do końca szczery! Sylwester z Dwójka naciągany?

– Chciałbym zaskoczyć i zaskoczę, bo będzie duet, ale z piosenką niestety nie zaskoczę, bo chciałem coś nowego, ale dobrze wiemy, że na takich imprezach nie eksperymentujemy, tylko gramy takie piosenki, które są sprawdzone, które wszyscy dobrze znają, tak, żeby każdy mógł zaśpiewać – powiedział agencji Newseria Liszewski.

Do tego zdradził kulisy rozmów z organizatorami.

– Gdy sobie dzisiaj zażartowałem, że „Ona tańczy dla mnie” nie będzie, to tak na mnie wszyscy spojrzeli, ale będzie, będzie również – uspokaja zaniepokojonych fanów.

Zresztą piosenki, jakie Liszewski zaśpiewa, są narzucone przez reżysera widowiska. A wiedzcie, że jest to sprzeczne z potrzebami artysty!

– Ja osobiście czasami bym chciał zagrać coś nowego, bo jeżeli wychodzę już na którejś imprezie i śpiewam „Ona tańczy dla mnie”, „Za każdą chwilę z tobą”, „Za miłość mą”, to wiadomo, że to już czasami mi się aż nudzi. Chciałbym pokazać, że mam nowe piosenki, ale też rozumiem produkcję, która od razu chce po prostu takiej petardy, że wychodzisz na scenę i publiczność śpiewa razem z tobą – wykazuje się empatią muzyk.

Mimo wszystko łączymy się z Tobą z bólu, Radziu! Wszyscy w redakcji też cierpimy, gdy wykonujesz swoje największe przeboje!

Sylwester z Dwójką: Zenek znów będzie śpiewał o zielonych oczach

Podobne katusze duszy może odczuwać Zenek Martyniuk. W najnowszym wywiadzie i on przyznał, że znów będzie musiał zagrać to samo co wasze na takich imprezach.

Ciąg dalszy na następnej stronie »
Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Jedna odpowiedź na Sylwester z Dwójką ustawiony? Gwiazdy zdradzają kolejne rewelacje na temat koncertu!

  1. Andrzej Stawski pisze:

    Niestety Polskie Radio i Telewizja muszą walczyć o słuchalność i oglądalność. Przez PIS zeszły na psy. Przykre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *