Mel C wystąpi w Sylwestra, ale nie w TVP. To się nazywa dobra zmiana!

Mamy świetną wiadomość dla fanów Spice Girls. Koncert Mel C będzie jednak można zobaczyć w Sylwestra w TV. Tyle że na antenie innej telewizji niż TVP.

Mel C jednak zaśpiewa w Sylwestra

Przypomnijmy, że była członkini Spice Girls, Mel C, zrezygnowała z występu na Sylwestrze marzeń w Zakopanem. Mowa o imprezie, którą organizuje TVP.

Pojawi się jednak na innym sylwestrowym show. Mowa o imprezie BBC.

Wcześniej była wokalistka Spice Girls odmówiła występu na antenie TVP.

W świetle pewnych okoliczności, na które zwrócono mi uwagę i które nie idą w parze z moimi poglądami, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w sylwestra. Mam nadzieję wrócić tu jak najszybciej. Mam nadzieję, że wszyscy macie cudowne święta i życzę wam wszystkiego najlepszego w 2023 roku

– przekazała za pośrednictwem Instagrama.

O co jej chodziło? Otóż, po ogłoszeniu tego, że zaśpiewa na Sylwestrze marzeń, polscy fani zaczęli ostrzegać ją w social mediach, że TVP to medium, które nie jest nazbyt przychylne środowisku LGBT. Mel C wspiera zaś tego typu osoby.

W odpowiedzi, gdy było już wiadomo, że była Spajsetka nie pojawi się w Polsce, Telewizja Polska w swoim komunikacie stwierdziła, że „z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki”.

TVP przypomina, że sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2

– dodało Centrum Informacji TVP.

Wróćmy jednak do Mel C. Jak już wspomnieliśmy, pojawi się ona w sylwestrowym show brytyjskiej stacji BBC. Zaśpiewa u boku innych  gwiazd, m.in. Sigrid i Justina Hawkinsa. Koncert nie będzie jednak transmitowany na żywo, co z pewnością stanowi pewną wadę imprezy. Został nagrany jakiś czas temu. Całość będzie można obejrzeć w nocy z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku i ten sposób sposób przywitać Nowy Rok. Program poprowadzi z kolei Sam Ryder – zdobywca drugiej miejsca na tegorocznej Eurowizji.

Źródło: RMF FM

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *