Robert Lewandowski podpadł premierowi. Teraz PiS szuka na niego haków

Robert Lewandowski to idol wielu Polaków, dla których piłka nożna to najważniejsza i ulubiona dyscyplina sportowa. Niedawno udzielił wywiadu, w którym wszedł na temat obiecanej przez premiera Mateusza Morawieckiego premii dla polskiej reprezentacji za wyjście z grupy na mundialu w Katarze. Padły słowa, które nie mogły spodobać się liderom PiS. Ponoć odpowiedź partii może być straszna!

Robert Lewandowski mówi o słynnej premii

Robert Lewandowski pozostaje jednym z najlepszych piłkarzy w historii Polski.

Teraz w wywiadzie dla meczyki.pl i Eleven Sports wszedł na kilka tematów. Co powinno zwłaszcza zmartwić PiS, jednym z nich była tzw. afera premiowa.

Przypomnijmy, że w czasie ostatniego mundialu, który odbył się w Katarze, premier Morawiecki miał nieoficjalnie obiecać polskiej drużynie specjalną nagrodę za wyjście z grupy. Gdy sprawa wyszła na jaw, zrobiła się wokół tego afera. Sam Lewandowski odcina się jednak od tego wszystkiego. Twierdzi, że on i jego koledzy z drużyny wcale nie chcieli tej nagrody.

Po pierwsze, nie wyciągnęliśmy rąk po premię. Po drugie, dostaliśmy niemoralną propozycję. Po trzecie – zostaliśmy w tej sytuacji samipowiedział polski piłkarz w czasie wywiadu.

Ktoś tu podpadł władzy!

Według „Przeglądu Sportowego” słowa Lewandowskiego o „niemoralnej propozycji” nie spodobały się ludziom, którzy dziś rządzą krajem. Ponoć z naciskiem na premiera Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Nie oznacza to dla piłkarza niczego dobrego!

Jeżeli informacje mediów są prawdziwe, o „Lewym” będzie wkrótce bardzo głośno! Jak podał „Przegląd Sportowy”, w tle rozpoczęło się bowiem szukanie na niego haków. Co to oznacza w praktyce? Ponoć wszystkie jego inwestycje i interesy mają trafić pod lupę urzędników i służb. Powód? Możemy założyć, że to, by pokazać, że zadarł z osobami, z którymi lepiej w Polsce nie zadzierać!

Oczywiście powyższe to tylko doniesienia medialne, które trudno nam obecnie zweryfikować. Jeżeli jednak za pewien czas na jaw wyjdzie jakaś afera z Lewandowskim w roli głównej, będziemy mogli założyć, że „Przegląd…” miał rację.

Źródło: Przegląd Sportowy, dziennik.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *