Ogórek nagle przerwała posłowi PO i się zaczęło. Co za awantura w TVP Info! „Jestem dobra w tym, co robię”

W „Minęła dwudziesta” na antenie TVP Info doszło do ostrej wymiany zdań. Rozmawiano o pracy marszałka Szymona Hołowni i usunięciu barierek sprzed Sejmu. Magdalena Ogórek przerwała nagle wypowiedź posła PO.

Magdalena Ogórek przerywa posłowi

W „Minęła dwudziesta” rozmawiano na temat pierwszego orędzia marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Politycy Zjednoczonej Prawicy raczej nie prawili mu komplementów.

— Pan marszałek po prostu chciał się pokazać. Ja nie wiem, czy pan marszałek nie ma po prostu kompleksów i próbuje orędziami (zaistnieć — red.) — kpiła z lidera Polski 2050 i nowego marszałka Maria Kurowska z Suwerennej Polski.

Weszła na temat tego, że Hołownia kazał usunąć barierki sprzed Sejmu. Powiedziała, że opozycja zaniżała dotąd poziom debaty publicznej. Barierki zaś można było usunąć, bowiem zniknęły już osoby, które – jej zdaniem – stwarzały zagrożenie pod parlamentem.

Koleżance wtórował Jan Mosiński z PiS. — Będę surowym recenzentem tego wystąpienia pana marszałka wybranego rotacyjnie. Tak słuchając: między „Mam talent” a „Show must go on”. Nie wiem, co chciał zakomunikować pan marszałek Hołownia Polakom, bo w kilku miejscach rozjechał się z rzeczywistością — powiedział. I on wszedł na temat barierek. Jego zdaniem te chroniły przed osobami, które w bagażnikach przywozili ma drugą stronę politycy ówczesnej opozycji.

Potem głos zabrał Artur Gierada z Platformy Obywatelskiej. Polityk mówił o bezpieczeństwie, a dokładnie jego braku. Wypomniał PiS wypadki z udziałem pojazdów kolumn rządowych.

Panie pośle, ja nie chciałabym się z panem przerzucać na odebrane prawa jazdy w pana partii — przerwała mu Magdalena Ogórek.

Pani redaktor, ja wiem, że pani wprawia się w rzecznika partii odchodzącej — odgryzł się Gierada.

Ja się nie muszę wprawiać, ja jestem dobra w tym, co robię — broniła się gwiazda TVP.

Sejm bez barierek

To prawda, sprzed Sejmu usunięto barierki. Pomagali w tym nawet zwykli ludzie. To symbol nowej władzy. Pytanie, czy barierki nie wrócą, gdy pod Sejmem nie zaczną protestować agresywni zwolennicy PiS, podkręceni przez swoich posłów…

Źródło: onet.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

2 Odpowiedzi na Ogórek nagle przerwała posłowi PO i się zaczęło. Co za awantura w TVP Info! „Jestem dobra w tym, co robię”

  1. sam pisze:

    Faktycznie, Ogórek nie musi wprawiać, ona już dawno jest rzecznikiem PiS w TVPiS. Jest równie zaangażowana, co w przedstawianiu programu SLD kiedy była kandydatką na prezydenta. Po prostu solidnie robi to, za co jej płacą. Tyle, że dziennikarzowi nie płacą za kłamstwa i propagandę. Ale ona i unii tam nie są dziennikarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *