Magdalena Ogórek chciała zakpić z opozycji i wpadła we własne sidła. Internauci tylko czekali na taki błąd

Magdalena Ogórek w jednym z ostatnich odcinków programu „W tyle wizji” kpiła z posłów opozycji. Problem w tym, że niejako uderzyła w samą siebie.

Magdalena Ogórek strzela sobie samobója

W „W tyle wizji” Magdalena Ogórek i Marcin Wolski kpili z nagrania, na którym Adrian Zandberg i inni działacze Lewicy odwiedzili Rzeszów.

Ogórek zaczęła się zastanawiać, gdzie Zandberg wcześniej pracował, sugerując przy tym, że lewicowi politycy są nierzadko oderwani od realiów i nie mieli normalnych prac (inna sprawa, że w przypadku lidera Razem nie jest to prawda: pracował na dwóch uczelniach i przy projektowaniu aplikacji mobilnych).

– Bo ja widzę twardą lewicę, która co chwilę ma jakąś twardą odsłonę kawiorową pt. Barbara Nowacka, która niby teraz jest przy Platformie, a zawsze była osadzona lewicowo.

Też biedne dziewczę w swoim życiu wielu godzin nie przepracowało – kpiła Ogórek. – I potem tacy ludzie idą do Sejmu i próbują budować ci rzeczywistość. Niech się państwo zastanowią w przyszłości, kogo wybierają – zasugerowała wyborcom.

Wolski dodał, że wśród polityków były nawet aktorki, „które były nieudane”.

 

Problem w tym, że sama Magdalena  Ogórek wpasowuje się w ten model. Przypomnijmy, że jeszcze w 2014 r. prowadziła program „Atlas świata” w TVN24 Biznes i Świat, czyli stacji, której daleko jest od prawicowych mediów, z którymi teraz kojarzy się gwiazda TVP. Do tego Ogórek była kandydatką na prezydenta RP z ramienia SLD, kandydatką do parlamentu z list SLD, współpracowniczką przewodniczącego SLD jako szefowa jego gabinetu i w końcu ekspertką Klubu Parlamentarnego SLD. Dziś, jak widać, jest jej bliżej PiS i kpi ze swojego byłego środowiska politycznego.

Ogórek ma też za sobą „karierę” aktorską. Pojawiła się również w odcinku serialu „Lokatorzy”, a także w takich filmach i serialach jak „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „Pokaż kotku, co masz w środku” czy „Los Chłopacos”. Nie były to jednak szczególnie udane występy.

Źródło: wp.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *