Norbi zdradził swoją żonę, a potem… Dziwaczne wyznanie gwiazdora. „Wydawało mi się, że to zmyję”

Norbi w jednym ze swoich ostatnich wywiadów wyjawił prawdę o swoim życiu uczuciowym. Miał wielokrotnie dopuszczać się zdrad.

Trzy małżeństwa, dwa rozwody

Norbi debiutował na polskim rynku muzycznym już w 1997 roku za sprawą płyty „Samertajm”. Na krążku znalazł się między innymi utwór „Kobiety są gorące”, który dożywotnio zapewnił Norbiemu obecność na polskich parkietach podczas imprez. Rok po wydaniu kultowego kawałka, wokalista otrzymał Fryderyka w kategorii Album Roku – dance & techno.

Po wielu latach powrócił do mediów za sprawą posady prowadzącego w „Jaka to melodia”, a w kolejnym roku jako gospodarz „Koła Fortuny”. Nie da się ukryć, że Norbi przez lata umacniał swoją dość memiczną pozycje w polskich showbiznesie.

Zdradzał ot tak?

Niedawno piosenkarz narobił wokół siebie szumu za sprawą wywiadu u Żurnalisty. Podczas rozmowy Norbi wyciągnął na światło dzienne swoje życie uczuciowe. Okazało się, że było dość bujne. Wokalista żenił się aż 3 razy. Za pierwszym podejściem miał 21 lat. Ze swoją żoną Julią doczekali się córki Igi. Ich związek małżeński przetrwał 13 lat. Kolejne małżeństwo zawiązał z Marleną Jagłowską, a trzeci związek z Marzeną Chełmińską.

Wokalista nie ukrywał, że związki rozpadały się głównie z jego winy. Przyznał, że w swoim życiu dopuścił się wielu zdrad, a pierwszej z nich miał dokonać jeszcze przed momentem, kiedy stał się sławny. U Żurnalisty opowiedział, że po zdradzie wrócił jak gdyby nigdy nic do domu i wziął prysznic.

Jak zdradziłem ją z koleżanką, to przyszedłem do domu i wiesz, co zrobiłem? Poszedłem pod prysznic, bo wydawało mi się, że ja to zmyję z siebie – wyznał.

Kolejne pozamałżeńskie skoki w bok Norbiego miały nie robić na nim już takiego ogromnego wrażenia. Podczas swojego drugiego małżeństwa, po prostu przyznał się bezpośrednio swojej małżonce, że dopuścił się zdrady. Piosenkarz do dziś nie ma pojęcia jak to się stało, że nie zdradził obecnej żony.

Ten pierwszy raz tylko musisz przejść. Poszło, jak z bicza strzelił. Teraz mam pytanie do siebie i do wszystkich: jak to jest, że teraz ja swojej żony nie zdradziłem? To chodzi tylko o lata? Wtedy myślałem, że to jest zabawa – to jest show-biz. Zawsze będą pieniądze. Ale pierwszy raz to zrobiłem, jak byłem prezenterem radiowym. Teraz otwieram oczy, co ja robiłem. Po co? – zastanawiał się Norbi.

Źródło: Pudelek

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *