Powiedzieli Norbiemu, kto go zastąpi w TVP. Zdziwiony! „Dowiedziałem się tego od ciebie”

Norbi nie poprowadził już „Koła fortuny”. Zastąpi go dobrze znany prezenter TVP Robert El Gendy. Zwolniony muzyk (?) skomentował ten wybór.

Przechodził z tragarzami

Za czasów rządów PiS – także w Telewizji Polskiej – Norbi był jedną z twarzy rozrywki w TVP. Najpierw autor przeboju (jedynego) „Kobiety są gorące” prowadził teleturniej „Jaka to melodia”, następnie zamieniono go miejscami z Rafałem Brzozowskim, który prowadził „Koło fortuny”.

I tak już zostało do końca.

Później przy Woronicza rozpoczęły się duże roszady. Dziennikarze dopytywali Norbiego, jak zapatruje się na swoją przyszłość w TVP. Odpowiedź była zaskakująca. – Mnie się nie da wyrzucić z telewizji, bo nie byłem tam żadnym na kontrakcie. Jak się kogoś wyrzuca, to najpierw trzeba go zatrudnić. Ja nie byłem na żadnej umowie, zleceniu, ani kontrakcie, na niczym wyjaśniał.

Rozumiemy, że skoro był „na niczym” to po prostu przychodził do studia czysto hobbystycznie, właściwie nikt go tam nie zaprosił. Przechodził z tragarzami i tak wyszło. – Nie wiadomo, czy nadal będę prowadził „Koło Fortuny”. Skończyliśmy nagrywać nowe odcinki w maju, czyli pół roku temu. Nagraliśmy je do kwietnia tego roku. Tylko teraz jest pytanie co dalej? Czy dalej to robimy, czy nie? zastanawiał się w rozmowie z „Faktem” pod koniec stycznia.

To on zastąpi Norbiego

Ostatnio Norbi dowiedział się, że jednak musi szukać nowego źródła bycia „na niczym” i „Koła fortuny” już nie poprowadzi. Taką decyzję podjęło nowe kierownictwo TVP. Norbiego zastąpi prezenter dobrze znany widzom – Robert El Gendy. Co ciekawe, Norbi dowiedział się o tej decyzji od dziennikarza serwisu ShowNews.

– Dowiedziałem się tego od ciebie. Z Robertem El Gendy znamy się od lat. Przede wszystkim jest to mój kolega z Olsztyna z lat młodzieńczych. Pracowaliśmy razem w lokalnych mediach — ja w radiu, on w telewizji – powiedział nieco zaskoczony Norbi. Po chwili dodał, że nie czuje żadnej urazy do dawnego kumpla.

– Jak mówiłem ostatnio, przybijam pionę, gratulację i życzę jak najlepiej. Uważam, że to dobry wybór. To jest osoba, która w telewizji pracowała i pracuje, dobrze wygląda, dobrze mówi. To inteligentny chłopak – podsumował Norbi.

Źródło: ShowNews

1 Odpowiedzi na Powiedzieli Norbiemu, kto go zastąpi w TVP. Zdziwiony! „Dowiedziałem się tego od ciebie”

  1. sam pisze:

    Kolejny niezwiązany z PiSem i TVPiS…wpuszczali to wchodziły, robił bo lubi… skąd pieniądze na koncie- nie sprawdzał, następcy gratuluje (jak Kaczyński Tuskowi awansu do PE)…ciekawe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *