Nagle zniknął z telewizji, teraz zastąpi Gąsowskiego. Oto nowy prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo”

Jeżeli zwalniają, to znaczy, że będą zatrudniać. Nie inaczej jest w przypadku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który ma nowego prowadzącego.

Rewolucja w TTBZ

Kto by pomyślał, że zmiany w telewizyjnym show będą wywoływać aż takie emocje. A jednak odejścia (i okoliczności) z programie „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpętały małą medialną burzę. Na początku roku gruchnęła wieść o odejściu z programu Polsatu Katarzyny Skrzyneckiej.

Co ciekawe, ta dała dość jasno do zrozumienia, że pożegnanie z polsatowskim show nie było jej decyzją. Niedługo później o swoim odejściu poinformował Piotr Gąsowski.

– Podziękowano Kasi (…) Obawiam się, iż bez Ciebie ten program będzie mia już inną (…) „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu (…) Nie będę Was wszystkich wymieniać personalni, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci” – napisał Gąsowski.

O rządach twardej ręki Edwarda Miszczaka przekonał się również Michał Wiśniewski, który także stracił stanowisko jurora w TTBZ. – Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji powiedział o Edwardzie Miszczaku wokalista.

Rock za Gąsowskiego

To jednak odejście Piotra Gąsowskiego wywołało najwięcej emocji. Teraz wiadomo kto zastąpi popularnego prezentera i stworzy duet z Maciejem Dowborem. Wybór padł na dawno niewidzianego w telewizji Macieja Rocka. Rock przed laty był był prowadzącym programy „Idol” i „Must be the music”.

– Z Dowborem już pracowali razem przy programie „Się kreci” i była super chemia, prywatnie bardzo się przyjaźnią, więc to dość naturalny wybór – informuje Pomponik. – Maciej Rock zawsze budził ogromną sympatię widzów, a ostatnio także sentyment. Pomysł przyszedł produkcji do głowy przy okazji 30-lecia Polsatu – powiedział informator serwisu.

Maciej Rock na kilka lat zrezygnował z pracy w telewizji, występował tylko na imprezach specjalnych, prowadził także autorską audycję w radiu RMF Maxx. Skupił się też na życiu rodzinnym – ma troje kilkuletnich dzieci. Jak widać Edward Miszczak umie w negocjacje.

Źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *