Modowy ekspert zobaczył kreację Agaty Dudy i złapał się za głowę. „Brakuje nowoczesności i lekkości”

Stylista Michał Musiał kolejny raz surowo ocenił „look” Agaty Dudy. Ekspert podzielił się swoimi spostrzeżeniami z serwisem Plotek.pl.

Znamy się tylko z widzenia

Choć już bliżej niż dalej końca drugiej kadencji Andrzeja Duda i potencjalni następcy w szeregach PiS-u już przebierają nogami w nadziei, że to ich wytypuje prezes na kandydata na prezydenta, wciąż nie wiemy specjalnie dużo o Pierwszej Damie RP. I już się nie dowiemy. Agata Duda w ciągu ostatnich lat zazwyczaj milczała w sprawach najważniejszych sprawach społecznych, niestety także tych dotyczących kobiet.

Znakomicie działalność Agaty Dudy skomentował Jerzy Kryszak w jednym z programów Kuby Wojewódzkiego. Showman zapytał satyryka, dlaczego nie parodiuje żony prezydenta. – Wychodzisz, nic nie mówisz i wtedy jest Agata Duda – wypalił Kryszak, a niejeden widz udławił się ze śmiechu spożywaną kolacją.

Agata Duda, podobnie jak poprzednie Pierwsze Damy, często trafia pod lupę stylistów modowych, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w kolorowych magazynach i portalach plotkarskich. Jednej z kreacji żony Andrzeja Dudy przyjrzał się – nie po raz pierwszy – Michał Musiał, specjalista w dziedzinie mody. A wszystko zaczęło się od zdjęć, które pojawiły się na Instagramie małżonki Andrzeja Dudy. Prezydentowa spotkała się ostatnio z Haliną Bieżan-Glonek ps. „Lalunia” z okazji 100. urodzin Powstanki Warszawy.

Surowy ekspert

– Życzę Pani przede wszystkim zdrowia, ale także ogromnej radości z życia. Pani pozytywne nastawienie oraz optymizm, który prowadzi Panią przez życie, jest dowodem na to, że w życiu zawsze możemy odnaleźć nadzieję – powiedziała Agata Duda. Zdjęcia ze spotkania trafiły na Instagram Pierwszej Damy.

– (…) Mocno taliowana, długa marynarka w połączeniu z wąskimi spodniami nie wygląda dobrze. Całość wydaje się przyciasna i zupełnie nie pasuje do pierwszej damy. Marszczona pod szyją bluzka również nie wygląda najlepiej. Prezentuje się bardzo smutno i niepotrzebnie dodaje lat – ocenił Musiał w rozmowie z serwisem Plotek.pl. (…) – Agata Duda o niebo lepiej wyglądałaby w luźnej, nonszalanckiej marynarce i szerszych spodniach. Brakuje tu nowoczesności i lekkości. Po raz kolejny zaliczyła modową wpadkę – dodał modowy ekspert.

Stylista zwrócił też uwagę na fryzurę Agaty Dudy. Jego zdaniem jest ona kolejny raz nietrafiona. – Znów jest za dużo lakieru i efekt hełmu po raz kolejny został osiągnięty. Kolor jest płaski i nie wygląda dobrze. Brakuje świeżości i wiatru we włosach podsumował Michał Musiał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Źródło: Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *