Agata Duda surowo oceniona, modowy ekspert nie miał litości. „Ciężko i tandetnie. Nie gra ani tkanina, ani krój”

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę? Tak twierdzi modowy ekspert i stylista fryzur Michał Musiał, który zrecenzował „look” Pierwszej Damy.

Tak mało wiemy o żonie prezydenta

Choć już bliżej niż dalej końca drugiej kadencji Andrzeja Duda i potencjalni następcy w szeregach PiS-u już przebierają nogami w nadziei, że to ich wytypuje prezes na kandydata na prezydenta, wciąż nie wiemy specjalnie dużo o Pierwszej Damie RP. I już się nie dowiemy. Agata Duda w ciągu ostatnich lat zazwyczaj milczała w sprawach najważniejszych sprawach społecznych, niestety także tych dotyczących kobiet.

Znakomicie działalność Agaty Dudy skomentował Jerzy Kryszak w jednym z programów Kuby Wojewódzkiego. Showman zapytał satyryka, dlaczego nie parodiuje żony prezydenta. – Wychodzisz, nic nie mówisz i wtedy jest Agata Duda – wypalił Kryszak, a niejeden widz udławił się ze śmiechu spożywaną kolacją.

Agata Duda, podobnie jak poprzednie Pierwsze Damy, często trafia pod lupę stylistów modowych, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w kolorowych magazynach i portalach plotkarskich. Jednej z kreacji żony Andrzeja Dudy przyjrzał się Michał Musiał, specjalista w dziedzinie mody. A wszystko zaczęło się od zdjęć, które pojawiły się na Instagramie małżonki Andrzeja Dudy.

Wszystko nie tak?

Prezydentowa odwiedziła ostatnio Przedszkole Samorządowe w Tenczynku, gdzie czytała maluchom wiersze Jana Brzechwy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

– Agata Duda wybrała kreację, która zupełnie do niej nie pasuje. Zacznijmy od fasonu – bardziej nadaje się na mało gustowne wesele niż na spotkanie z dziećmi. Jest bardzo ciężko i tandetnie. Nie gra ani tkanina, ani krój (…) Jest bardzo źle. Tak naprawdę nie ma ani jednej dobrej rzeczy, którą można by powiedzieć o tej sukience ocenił Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

– Fryzura Agaty Dudy także nie należy do udanych. Znów jest zbyt wyczesana. Jest za dużo lakieru. Kolor jest zbyt płaski. Brakuje tutaj nowoczesności i nonszalancji – podsumował ekspert.

A Pierwsza Dama nie powinna się obrażać. Ile ludzi, tyle opinii. Tym bardziej, że jeszcze tylko rok z małym hakiem i już nie będzie oceniana przez modowych ekspertów.

Źródło: Plotek.pl

1 Odpowiedzi na Agata Duda surowo oceniona, modowy ekspert nie miał litości. „Ciężko i tandetnie. Nie gra ani tkanina, ani krój”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *