Magdalena Ogórek kontra internautka. „Nie wracaj kobieto, bez Ciebie Polska jest piękniejsza”

Gwiazda TVP, Magdalena Ogórek, przebywa od niedawna poza Polską – jest w Rzymie. Swoimi wojażami pochwaliła się w sieci. Jedna z internautek skomentowała jej post. Tyle że w sposób, który prezenterce nie mógł się spodobać.

Magdalena Ogórek vs. internautka

Magdalena Ogórek przebywa obecnie w Rzymie.

Swoimi przeżyciami w Wiecznym Mieście dzieli się w social mediach. W niedzielę  opublikowała na Instagramie post, w którym zamieściła kilka filmików oraz zdjęcie. „Piękne pozdrowienia dla Państwa z Wiecznego Miasta!” – napisała w mediach społecznościowych.

Fani dziennikarki odpowiedzieli pozdrowieniami. „Serdeczne pozdrowienia dla kochanej Pani Madzi. Życzę pięknej niedzieli; Dziękujemy bardzo Pani Magdo. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłej niedzieli; Pięknie Pani wygląda; Piękna pani w pięknym miejscu” – zachwytów nie było końca.

Oczywiście inni pomogli Ogórek i uniemożliwili jej utonięcie w tym morzu miodu. Zaczęli dolewać do niego trochę dziegciu, nawiązują do wyniku ostatnich wyborów parlamentarnych.

„Nie wracaj kobieto, bez Ciebie Polska jest piękniejsza” – napisała jedna z internautek.

Ogórek nie mogła odpuścić. Postanowiła odpowiedzieć na tak złośliwe słowa internautki. W swojej wypowiedzi sarkastycznie nawiązała do zwolenników opozycji, którzy nosili w czasie kampanii czerwono-białe naszywki.

„Ale to tak z biało-czerwonym sercem na piersi, pełnym miłości, czy już bez?” – odpowiedziała swojej antyfance.

Internautka postanowiła nie pozostać dłużna prezenterce. „Ty nawet nie wiesz, co to serce, bo w twoich czeluściach panuje od zawsze mrok” – napisała.

Problem Ogórek

Magdalena Ogórek może wkrótce pozostać bez pracy. W TVP pracowała przez kilka lat. Tyle że dała się poznać jako zwolenniczka PiS. I nie kryła swojej sympatii do partii rządzącej, co w mediach publicznych nie powinno mieć jednak miejsca. Z definicji powinny być one źródłem obiektywnych informacji. Po 2015 r. nie były.

Co z TVP zrobi obecna opozycja, która wkrótce przejmie rządy? Wątpliwe, by zlikwidowano stację, ale ta musi przejść gruntowną reformę, by nie kojarzyć się wszystkim z mało subtelną tubą propagandową obecnie rządzącej partii czy koalicji.

Źródło: Instagram, Pudelek

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

8 Odpowiedzi na Magdalena Ogórek kontra internautka. „Nie wracaj kobieto, bez Ciebie Polska jest piękniejsza”

 1. alex pisze:

  Marek tvn to nie niemiecki koncern tylko amerykanski, co ta TVP jeszcze naklamala z pania Ogorek wlacznie

 2. Tadeusz pisze:

  Myślałem że pomazańcy PiS owscy chociaż odrobinę mają wstydu, ale po takim wpisie to uważam że na ZŁODZIEJACH I ZLOCZYNCACH ORAZ PERMANENTNYCH KLAMCACH czapka nie. GORE bo oni i tak nic nie rozumieją – pozdrawiam z obrzydzeniem

 3. Gustaw pisze:

  Dołącz do pani ogórek…nie wiem kto ci klepki poprzestawiał ale sytuacja jest krytyczna: białe jest białe a czarne czarne.

 4. Waldek pisze:

  W zasadzie podpisuje się pod twoim tekstem – zamień tylko tvp z tvn i wszystko będzie się zgadzało :))

 5. Marek pisze:

  Jeżeli nie podoba ci się Pani Redaktor dr Magdalena Ogórek to nie oglądaj telewizji TVP INFO. Oglądaj twoją szczujnie TVN która to telewizja skrytykuje każdego który nie zgadza się z polityką Tuska. Czas wielki żeby zlikwidować TVN nie jest to obiektywna telewizja.
  Moją telewizją jest TVP INFO. Telewizja niezależna od koncernu niemieckiego.Polska telewizja bardzo obiektywna, prawdomowna i niezależna. Oszczędź sobie człowieku tych oszczerstw i nie nakrecaj spirali nienawiści. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Trochę kultury obywatelu. Wystarczy że Polska jest

  podzielona przez TVN nienawiścią do PIS.

 6. mitex pisze:

  Madziu tylko tam nie rozbieraj się bo na obcej ziemi rozsypią się twoje patriotyczne kości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *