Kukiz się wścieknie, gdy usłyszy TO, co powiedział o nim Skiba. „Rozegrał go idealnie jak małego chłopca”

Krzysztof Skiba był gościem programu „Onet Rano”. Lider Big Cyca nie miał litości dla swojego dawnego kolegi, Pawła Kukiza.

O Skibie zrobiło się głośno

Krzysztof Skiba w ostatnich miesiącach często gościł na czołówkach portali i bulwarówek. Nie było to jednak związane z artystyczną działalnością tekściarza grupy Big Cyc, a wydarzeniami z jego prywatnego życia. Satyryk rozstał się z żoną po 30 latach, a media szybko poznały jego nową partnerkę.

Jednak nowa miłość nie sprawiła, że Skiba zapomniał o całym świecie. Artysta wciąż chętnie komentuje polską rzeczywistość w mediach społecznościowych, z której chętnie kpi, szydzi i – nie bez przyczyny – żartuje.

Ostatnio artysta gościł w programie „Onet Rano”, gdzie komentował m.in. działalność polityczną Pawła Kukiza. Skiba i Kukiz mieli kiedyś wiele wspólnego, działali prężnie na punkrockowej scenie i aż trudno uwierzyć, że dziś przedstawiają tak odmienne światopoglądy. Skiba chętnie punktuje swojego dawnego kompana i podśmiewa się z jego politykowania.

Skiba o Kukizie

– Nie jest dobrze, jak artysta przykleja sobie legitymację partyjną do czoła. Tak niektórzy zrobili, na przykład Pawłem Kukiz, ale to jest jego wybór – mówił w rozmowie z „Onet Rano”. Stwierdził także, że lider Kukiz’15 zmarnował swój kapitał społeczny i artystyczny. – Teraz już jest tylko politykiem. To jest smutne, bo był dobrym artystą i wokalistą. Tak prowadził własną partię, że doprowadził ją do stanu osobowego zero. Nie ma nikogo – skwitował artrsta.

Tekściarz Big Cyca odniósł się także do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i jego współpracy politycznej z Pawłem Kukizem. – Prezes Kaczyński grał w szachy, a Kukiz w warcaby i tak to się skończyło. Rozegrał go idealnie jak małego chłopca. To jest po prostu smutne powiedział Krzysztof Skiba.

Kukiz pewnie się wścieknie, gdy usłyszy te słowa, ale trzeba przyznać, że showman i tak potraktował go wyjątkowo łagodnie. Jest co wypominać dawnemu koledze i Skiba mógł być o wiele brutalniejszy w swojej ocenie. Sentyment?

Źródło: Onet Rano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *