Księża zamówili męską prostytutkę. Nie tak wyobrażali sobie finał seksualnej imprezy

Gruba afera w Dąbrowie Górniczej o zabarwieniu seksualno-religijnym. Impreza księży z męską prostytutką wymknęła się spod kontroli.

Co jakiś czas ogólnopolskiej media informują o mniejszych i większych skandalach z udział księży. A to jakiś duchowny wykorzystuje ambonę do celów politycznych, inny gdzieś tam od lat zbiera pieniądze od parafian na dziurawy dach, kasa się rozpływa, z innej parafii napływają informacje o rozwiązłym życiu proboszcza. Już o grubszych sprawach nie będziemy wspominać, żeby sobie nie podnosić ciśnienia.

Była impreza, będzie śledztwo

Najnowsza historia z księżmi w roli głównej pochodzi z Dąbrowy Górniczej, a konkretnie z parafii Najświętszej Maryi Panny Anielskiej. To na jej terenie leży pierwszy kościół w Polsce, z tytułem bazyliki. Świątyni taki tytuł nadał papież Leon XIII. Dodajmy, że jest to wyjątkowe miejsce będące celem corocznych pielgrzymek wiernych. Tyle tytułem wstępu.

Tymczasem w nocy z 30 na 31 sierpnia na terenie należącym do Kościoła, pojawiło się pogotowie ratunkowe oraz policja. Ratownicy interweniowali w mieszkaniu służbowym ks. Tomasza Z., wikariusza i redaktora „Niedzieli Sosnowieckiej”. Co się stało? Otóż kilku księży zamówiło męską prostytutkę. Panowie nałykali się tabletek na potencję, a męska prostytutka straciła przytomność.

Wtedy jeden z imprezowiczów zadzwonił po pogotowie. Jednak gdy na miejscu pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego, nie chciano nikogo wpuścić do mieszkania. Ratownicy byli zmuszeni wezwać policję. Efekt? Sprawa trafiła do prokuratury i ruszyło śledztwo.

– Prowadzimy je pod kątem nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara do 3 lat więzienia – powiedział „Wyborczej”, prokurator Waldemar Łubniewski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu.

Rzecznik prasowy kurii Przemysław Lech przekazał oświadczenie w całej sprawie. „W dniu 12 września proboszcz parafii pw. NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej poinformował pisemnie Kurię Diecezjalną w Sosnowcu o interwencji pogotowia i policji w budynku należącym do parafii. Tego samego dnia Biskup Sosnowiecki powołał komisję, aby w trybie pilnym wyjaśniła okoliczności zaistniałej sytuacji. Ksiądz Biskup jest na bieżąco informowany o wynikach pracy komisji. Po zakończeniu jej prac i ustaleniu okoliczności zdarzenia, Ksiądz Biskup podejmie stosowne kroki przewidziane prawem kanonicznym – brzmi treść oświadczenia.

Źródło: Wyborcza.pl

3 Odpowiedzi na Księża zamówili męską prostytutkę. Nie tak wyobrażali sobie finał seksualnej imprezy

 1. maciej pisze:

  Wikarego przeniosa do innej parafii, sprawe zamiota pod dywan i po klopocie.
  Jaki ten KK jest zaklamany, az sie dziwie ze ludzie nadal chodza do kosciola i sluchaja co oni bredza 🙁

 2. Tom pisze:

  A ten organizator orgii samobójstwa nie popełni. Bo jest sadystyczną gnidą.

  Tamten z plaży Piotr był wrażliwy, z toalety Artur jest brzydki, uległy i dobry.

 3. Tom pisze:

  Obrzydliwe najbardziej jest to, że kłamstwo jest ważniejsze nawet od czyjegoś życia.
  Obrzydliwy jest ten świat bo kłamstwo się w nim opłaca a karma nie wraca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *