Jakimowicz włączył internet i znów błaznuje. Żenujące nagranie gwiazdorka TVP. „Posłuchajta dewianty”

Jarosław Jakimowicz znów odpalił internet i znów nie wyszło z tego nic dobrego. Długowłosy gwiazdorek TVP nagrał kuriozalny, żenujący monolog.

Żałosny monolog

Jarosław Jakimowicz miał już problem z mediami społecznościowymi. Instagram zawiesił jego konto i nic dziwnego, bo błaznujący pracownik TVP słynie z rynsztokowego języka. Niewykluczone, że zbliża się kolejne zawieszenie, bo długowłosy gwiazdorek opublikował kolejne prymitywne wideo.

Posłuchajta dewianty, trzecia płeć i inne patologie. Nie wchodźcie mi na profil. Nic tam dla was nie ma, nie musicie niczego szukać, niczego komentować, zaczepiać mnie. Gdy wam zripostuje, to piszczycie, jak panienki, lecicie na skargę jeden do drugiego – mówił Jakimowicz, a następnie podzielił się „złotymi radami” dla swoich krytyków.

Piszcie se do Pedelogna (zapewne chodzi o Pawła Deląga – przyp. red.), piszcie se do Biedronia czy tam innych wykolejeńców. Nie musicie pisać do mnie. Ja rozumiem, że to jest dla was jedyna okazja do poświecenia światłem odbitym tak zwanym. No bo nikt nigdy by o was nie usłyszał. Czy tam do tych waszych Bartów (prawdopodobnie Bart Staszewski – red.), Śmartów, Sr..tów, całe te wasze ideologie LGBT. Obijajcie ode mnie. Da radę? – skwitował swój monolog Jakimowicz.

Jakimowicz przegrywa w sądzie

Długowłosy gwiazdorek TVP nie ma ostatnio dobrej passy. Kilka dni temu okazało się, że przegrał w sądzie z Piotrem Krysiakiem. Chodzi o sprawę z 2021 roku. Dziennikarz śledczy Piotr Krysiak i autor głośnych reportaży „Dziewczyny z Dubaju” nagłośnił wówczas sprawę „gwałciciela z TVP”. Krysiak opisał na Facebooku bulwersującą sprawę gwałtu na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation 2020. Nie podał przy tym nazwiska i nie wskazał, o kogo chodzi, ale w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia Jarosława Jakimowicza, który miał być obecny w opisywanym przez dziennikarza miejscu.

Gwiazdorek TVP pozwał Krysiaka. Sąd pierwszej instancji oddalił zarzuty, odrzucona została też apelacja.

Sąd miażdży apelację Jakimowicza – napisał Krysiak w mediach społecznościowych. Sędzia Grzegorz Fidrysiak podkreślił, że w tekście, który był przedmiotem sprawy, nie padło nazwisko gwiazdorka z TVP.

Okoliczność, że ktoś, gdzieś tam zrobił jakiś program, gdzie był wizerunek oskarżyciela prywatnego, nie oznacza, że pan Krysiak ma za to ponosić odpowiedzialność, bo przecież pan Krysiak tego programu nie realizował — wyjaśnia sąd.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

2 Odpowiedzi na Jakimowicz włączył internet i znów błaznuje. Żenujące nagranie gwiazdorka TVP. „Posłuchajta dewianty”

  1. maciek pisze:

    Szkoda ze Twoj tata i mama Ciebie nie wyrzucili na smietnik, jednego debila byloby mniej, wstyd ze takie cos piszesz, mam nadzieje ze nie jestes ojcem bo dzieci bardzo by sie za Ciebie wstydzily

  2. Rafaf pisze:

    BRAWO!!!Gdyby moje dziecko okazało się tęczowymZwyrolem LGBT to bym je zaszczepił, wyrzekł się go i wyrzucił z domu,niech se szuka parceli na śmietniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *