Kaźmierska przerywa milczenie! Jest odpowiedź na zarzuty i zaskakujący apel. „Dajcie mi jeszcze chwilę”

Opinia publiczna poznała szokujące fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Skompromitowana celebrytka przerwała milczenie i odpowiedziała na zarzut, że uciekła z kraju.

Afera Królowej życia

Jeszcze niedawno o Dagmarze Kaźmierskiej mówiło się głównie w kontekście jej odejścia z „Tańca z gwiazdami”. Później o celebrytce z mroczną przeszłością zrobiło się głośno, gdy portal Goniec opublikował materiał o jej kryminalnej działalności. Głos zabrały kobiety, które pracowały dla „Królowej życia”, a ich zeznania są szokujące.

Krzyczała, szarpała za włosy, biła z otwartej ręki, po brzuchu, ale tak, by nie zostawić śladów na twarzy. Jak skończyła, to syknęła, że jak odejdę, to i tak mnie znajdzie i wtedy pokaże mi, że nie jest tak słodziutka i milutka, na jaką wygląda – opowiadała o Kaźmierskiej jedna z pokrzywdzonych kobiet. Jak wiadomo, Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za „działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji”.

Kaźmierska przerywa milczenie

Sama zainteresowana skomentowała sprawę krótko za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić. Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski. KLUB TOWARZYSKI – a nie miejsce do gnębienia kobiet – pisała Kaźmierska. Jak się okazało, celebrytka przebywa w… Egipcie. Jej syn Conan opublikował zresztą na YouTube filmik, na którym wraz z matką pokazuje uroki Sahl Hasheesh. Internauci zarzucili gwieździe, że uciekła z kraju z powodu zarzutów. Teraz Kaźmierska odpowiedziała na te zarzuty.

Krytykuj moje życie dopiero, gdy twoje będzie dawało dobry przykład przekazała za pośrednictwem Instagrama skompromitowana celebrytka. – Kochani, dla tych, co Jeszce we mnie wierzą. Dajcie mi jeszcze chwilę – zaapelowała do swoich fanów. Dodała też przekaz dla krytyków.

A dla snujących teorie spiskowe – nie uciekłam z kraju, bo nie mam przed kim bądź przed czym. Po prostu jestem w domu, gdzie mieszkam od lat kilku – napisała Kaźmierska.

Kaźmierska
screen/ Instagram queen_of_life
Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *