HIT! Kowalski przemawiał, gdy nagle usłyszał TE okrzyki. „Janusz! Ty podstawowe wykształcenie masz!” [WIDEO]

Janusz Kowalski przemawiał w Pruszczu Gdańskim. W pewnym momencie konferencja prasowa została przerwana w kuriozalny sposób.

Komedia z Kowalskim trwa

Janusz Kowalski jest gwiazdą mijającego tygodnia poprzez swoje „popisy”. Wydawało się, że nic nie przebije jego sejmowego wystąpienia, do którego doszło w środę w Sejmie… A jednak! W sobotę polityk Solidarnej Polski spotkał się dziennikarzami na konferencji prasowej w Pruszczu Gdańskim, a towarzyszył mu m.in. Tadeusz Cymański.

– Jesteśmy kilka tygodni po bardzo ważnym spotkaniu z grupą kilkudziesięciu rolników z województwa pomorskiego. Chcieliśmy zareagować na bardzo niekorzystny trend, który do tej pory panował w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w województwie pomorskim – mówił wiceminister rolnictwa i nic nie wskazywało, że wydarzy się tu coś niespodziewanego.

Ale konferencja prasowa odbywała się na dworze, przy jednej z ulic. I w pewnym momencie została przerwana przez przechodzącego obok mężczyznę, który zwrócił się bezpośrednio do posła Solidarnej Polski. – Janusz rządzisz! Idolu Facebooka! Janusz! – krzyczał mężczyzna.

Janusz, ty podstawowe wykształcenie masz

Poruszony Kowalski nie mógł przepuścić takiej okazji i od razu zaczął mówić o…Donaldzie Tusku. – Szanowni państwo, to jest właśnie sympatyk Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Wrzeszczy, krzyczy, przeszkadza ocenił wiceminister rolnictwa. – To jest Platforma! – dorzucił Tadeusz Cymański, który akurat był bardzo rozbawiony całą sytuacją.

W tym momencie mężczyzna zawrócił i głośno zaprotestował. – Janusz nie! Janusz, jestem twoim fanem! Janusz! Ty podstawowe wykształcenie masz! – krzyknął na pożegnanie przechodzień i spokojnie się oddalił. Piękna scena, która mogła przydarzyć się tylko Januszowi Kowalskiemu.

Przypomnijmy, że poseł Solidarnej Polski sam dał popis w środę na sejmowej mównicy, gdy dzielnie bronił Przemysława Czarnka. – Brawo minister Czarnek! Brawo! Wstajemy! – wołał jak w ekstazie Kowalski. – Nigdy nie dojdziecie do władzy! – krzyczał w stronę opozycji. – Krzyczcie sobie! Rozliczymy was. Rozliczymy Trzaskowskiego. I co się Nitras śmiejesz? Śmiej się! Brawo minister Czarnek! – wołał dalej ekstatycznie przy akompaniamencie oklasków swoich koleżanek i kolegów ze Zjednoczonej Prawicy.

A wszyscy rechotali z Januszem Korwin-Mikkem na czele. Janusz Kowalski, idol Facebooka…zaszczytny tytuł.

Źródło: Wprost.pl

 

5 Odpowiedzi na HIT! Kowalski przemawiał, gdy nagle usłyszał TE okrzyki. „Janusz! Ty podstawowe wykształcenie masz!” [WIDEO]

  1. Maciek pisze:

    Zapomnial jak Tuskowi kwiaty przynosil.Caly czas bym mu to gadal na mownicy sejmowej smiejac sie z niego.

  2. Sigurd pisze:

    Kowalski, przykład zwykłego durnia, chama, prostaka, pozbawionego kultury. Twarz troglodyty, tępy , nienawistny wzrok i po otwarciu gęby, rynsztok, kompletny debilizm na najwyższym poziomie. Debil !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *