Grała na bębnie u Jaworowicz i śpiewała „heja ho”. Teraz zaprasza chętnych na kakao za pół tysiąca zł

Tamara Gonzalez Perea znów o sobie przypomniała. Samozwańcza terapeutka ma nietypową propozycję na Walentynki zwaną „ceremonią kakao”.

Tamara Gonzalez Perea dała popis w TVP

Wyemitowana w ubiegłe wakacje „Sprawa dla reportera” okazała się być jednym z najdziwniejszych dokonań Elżbiety Jaworowicz. Bohaterką programu była kobieta z poważnymi problemami neurologicznymi po przebytym udarze. Do dyskusji zaproszono m.in. lekarzy, senatorów, księdza, rzecznika praw pacjenta, ale także reżysera Krzysztofa Zanussiego, uzdrowicielkę Olgę Salomeę i Tamarę Gonzalez Pereę, byłą prezenterkę „Pytania na śniadanie”.

I to właśnie o tej ostatniej dowiedziała się wtedy cała Polska. – Głęboko wierzę, że każdy z nas jest swoim własnym uzdrowicielem. To nie jest o pójściu do szamana i powiedzenie „uzdrów mnie”, to też nie jest o pójściu do lekarza i powiedzeniu „uzdrów mnie”. Nawet jeśli pójdziemy do dobrego lekarza, to ta nasza wola w tym, że my też chcemy się uzdrowić i współpracować, jest bardzo ważna – powiedziała na poważnie. Po chwili chwyciła z bęben i zaczęła wydawać z siebie dziwne dźwięki.

Niedługo po emisji programu internauci wzięli pod lupę działalność Tamary znanej jako Macademian Girl. Okazało się, że w jej sklepie za bęben, na którym grała trzeba zapłacić niemal 4 tys. zł. W sieci można jednak znaleźć łudząco podobne bębny nawet za 80 zł. Tako typu badziewnych rekwizytów było więcej, a każdy z nich miał niby jakąś moc. Przykład? Czaszki, które sprzedawała za kilkaset złotych, a miały one „zapobiegać nowotworom”. A to już nie jest zabawne, bo zalatuje nam Łukaszem Mejzą.

Tamara zaprasza na ceremonię kakao

Tym razem Tamara Gonzalez Perea ma do zaoferowania ceremonię kakao i kąpiel w dźwiękach. – Ceremonialne Kakao, nazywane przez starożytnych Majów pokarmem Bogów, to medycyna roślinna z Ameryki Południowej głęboko otwierająca serce i łącząca Ducha z Ciałem. Jego moc polega na subtelnym udrożnianiu naturalnego przepływu Twojej energii oraz przywracaniu stan wzorcowej równowagi – koherencji serca i umysłu. Kakao otwiera wrota do Duszy i do intuicji – czytamy na stronie.

– Ta transformująca podróż rozpocznie się od przyjęcia Ceremonialnego Kakao, po czym podczas magicznej kąpieli w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów doznasz głębokiego relaksu. Ten relaks jest niezbędny, żeby medycyna Kakao mogła z Tobą głęboko pracować. Następnie dzięki praktyce tańca intuicyjnego poruszysz zastałe blokady i podniesiesz swój poziom energii i sił życiowych – zachęca Tamara Gonzales Perea.

A wszystko za jedyne 550 złotych. Zatkało kakao?

Źródło: Pudelek.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *