Widzowie „Pytania na śniadanie” osłupieli. Himalaje obciachu w TVP [Wideo]

Ida Nowakowska i Augustin Egurrola zaprosili widzów do oglądania nowej edycji „You can dance”. Miało wyjść zabawnie, a wyszło…jak wyszło.

Z TVN do TVP

Augustin Egurrola i Ida Nowakowska są twarzami działu „rozrywka” w Telewizji Polskiej. Tancerka od lat związana jest z TVP, natomiast choreograf zadziwił branżę na początku ubiegłego roku, gdy zmienił TVN na telewizję kierowaną przez Jacka Kurskiego. – „You Can Dance” to dla mnie piękne wspomnienia.

Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „To tylko rozrywka” – pisał Michał Piróg, który przez dziewięć edycji zasiadał z Egurrolą w jury programu.

Teraz „You can dance” emitowany jest w TVP, a ponieważ rozpoczęła się właśnie nowa edycja programu, do „Pytania na śniadanie” wpadli Egurrola i Nowakowska. W pewnym momencie z głośników w studiu poleciały dźwięki piosenki „Still D. R. E.”, rapowego klasyku z 1999 r. Augustin Egurrola i Ida Nowakowska zerwali się z kanapy i rozpoczął się festiwal żenady, który młodsi widzowie określiliby mianem „cringe’u”.

Nowakowska rapuje

Augustin Egurrola bujał się jak Michał Milowicz w filmie „Chłopaki nie płaczą”, a Ida Nowakowska postanowiła zarapować o nowej edycji „You can dance”. Na żenadometrze zabrakło w tym momencie skali. – Kiedy Agustin i Gośka tańczą hip-hop, to wtedy całe studio mówi JOŁ JOŁ – zaczęła swoje rapsy Ida Nowakowska. – Łukasz Nowicki też się dołącza, przecież on w rapie żyje całe życie! – kontynuowała. – „You Can Dance, nowa generacja” to jest taka super, super akcja! – rapowała Nowakowska.

– Każdy… jest… zaproszony… do naszej hiphopowej ekipy! Nie tylko hip-hop. Również walc! – naprawdę chcę wierzyć, że Ida powiedziała „walc”, a nie „walec”. Dajcie znać w komentarzach, co wy tam tak naprawdę słyszycie. – Flamenco! Zapraszamy tańce latynoamerykańskie – jechała dalej Nowakowska, ale na szczęście przerwał jej Łukasz Nowicki.

Jeżeli jest ktoś, kto zastanawiał się czy oglądać nową edycję „You can dance” to chyba dostał odpowiedź w „Pytaniu na śniadanie”…

Źródło: Plotek.pl

4 Odpowiedzi na Widzowie „Pytania na śniadanie” osłupieli. Himalaje obciachu w TVP [Wideo]

 1. CARIBASCA pisze:

  DLA MNIE TA KOBIETA NA WIZJI JEST WIELKIM NIEPOROZUMIENIEM!!!
  OBOJËTNIE W JAKIEJ PRODUKCJI WYSTĘTUJE!
  CZY TO JEST PNŚ CZY DANCE CZY SYLWESTER!
  ROBI ZAWSZE BŁAZNA Z SIEBIE ! WSZËDZIE JEJ PEŁNO – ZA DUŻO!
  NIE UMIE SIĘ WYSŁOWIĆ!
  TYLE BZDUR CHCE ZAWSZE POWIEDZIEĆ , AŻ JĘZYK SIĘ JEJ PLĄCZE. PORAŻKA!
  JAK JĄ WIDZĘ TO ZMIENIAM KANAŁ .
  PANI JEST PORAŻKĄ, ALE SĄ TACY CO JĄ UWIELBIAJĄ.
  DLA MNIE DNO TOTALNE.

 2. Kaco pisze:

  Jędrusik żenada to ten twój artykuł. Trochę więcej luzu. To jest takie straszne że oni się dobrze bawią? To jest ten reżim? Żałosny jesteś i ten twój piróg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *