Fani „Mam talent” w szoku! TVN szykuje rewolucję, z show żegnają się największe gwiazdy. „Format będzie odświeżony”

Czyżby TVN zapatrzyło się na Polsat i rewolucje przeprowadzoną przez Edwarda Miszczaka? Przeprowadzono rewolucję w „Dzień dobry TVN”, przyszła pora na „Mam talent”. Z show mają pożegnać się gwiazdy.

Rewolucja w „Dzień dobry TVN”

TVN przeprowadza personalną rewolucję w swoich programach rozrywkowych. Pod koniec czerwca pojawiły się informacje na temat zmian w programie „Dzień dobry TVN”.

Fani z zaskoczeniem przyjęli wieść, że skład prowadzących śniadaniówki się zmieni. Z zespoły wypadli: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Agnieszka Woźniak-Starak.

Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński – napisano. Do składu mają dołączyć też nowe nazwiska, w tym Martyna Wojciechowska i Katarzyna Bosacka.

Dzień dobry… TVN? Słyszeliście już? W mediach piszą, że mam zostać jedną z osób prowadzących „Dzień dobry TVN”. Co Wy na to? Oglądalibyście? – skomentowała wymownie medialne rewelacje Wojciechowska.

Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę. Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki – napisała w mediach społecznościowych Bosacka.

„Mam talent” czekają zmiany

Zmiany mają dotknąć też kolejny show TVN. Pracę stracić mają gwiazdy „Mam talent”.

Szefowa Lidia Kazen uważa, że tylko ona przyciąga widzów i budzi emocje. Posadę jurora mają stracić Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Do zwolnienia są też prowadzący Marcin Prokop i Michał Kempa – ujawnia w rozmowie z „Super Expressem” jedna z osób związanych z programem. – Format będzie całkowicie odświeżony i zyska nowe twarze – dodaje informator „SE”.

To prawdziwa rewolucja. Małgorzata Foremniak i Marcin Prokop byli związani z „Mam talent” od 14. edycji. Prokop ponoć mocno przeżywa perspektywę zwolnienia.

Wprawdzie ma „Dzień dobry TVN”, ale jeden program to dla niego za mało. Jest spragniony pracy, poza tym boi się, że jeśli mniej go będzie w telewizji, to odbije się to na jego stawkach za eventy, których dziś jest królem – mówi informator „SE”. – Małgosia sobie poradzi, jest optymistką, ale będzie jej trudniej. Taki regularny program to stały dochód, którego ona jako aktorka nie ma nigdzie indziej – dodaje.

Źródło: Super Express

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *