Martyna Wojciechowska komentuje sensacyjne doniesienia, bezbłędny wpis! „W mediach piszą, że mam…”

Martyna Wojciechowska odniosła się do rewelacji „Super Expressu”. Wg. gazety, podróżniczka poprowadzi „Dzień Dobry TVN”.

Duże zmiany w DD TVN

Pod koniec czerwca na profilu „Dzień dobry TVN” opublikowano newsa o tym, że skład prowadzących śniadaniówki się zmieni. Z zespołu niespodziewanie wypadli: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Dwie ostatnie dziennikarki mają jednak dostać w TVN swoje nowe programy.

– Chcę, byście wiedzieli, że pisanie wiadomości takich jak ta jest dla mnie bardzo trudne. Mam też świadomość, że nie będzie wam łatwo czytać tego, co mam do przekazania. Wszystko, co napisałabym o tym, jak duży wkład miała każda z tych osób w tworzenie „DDTVN” byłoby frazesem (…) Taka jest jednak specyfika programu, który tworzymy. Abyśmy mogli iść naprzód, musimy podążać za widzem, zmieniać się, eksperymentować, podejmować niełatwe decyzje – napisano w oświadczeniu produkcji programu.

Ogłoszono też nowych gospodarzy „śniadaniówki”. – Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński – przekazano.

23 czerwca, w Dzień Ojca, gospodarzami „Dzień dobry TVN” byli Damian Michałowski i Krzysztof Skórzyński. Pod koniec emisji niespodziewanie zwrócili się oni do zwolnionych prowadzących.

– Z tego miejsca, z całego serca, proszę nam wierzyć, z całego serca, chcielibyśmy podziękować Ani Kalczyńskiej, Agnieszce Woźniak-Starak, Gosi Ohme, Gosi Rozenek i Andrzejowi Sołtysikowi za ich ogromny, gigantyczny wkład w rozwój „Dzień Dobry TVN”. Nie ma takich słów, żeby opisać, jak bardzo włożyliście swoje cegiełki do tego, że „DDTVN” jest w tym miejscu, w którym jest. Najlepsza telewizja śniadaniowa w tym kraju. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy za profesjonalizm – powiedział Michałowski.

Martyna Wojciechowska wchodzi do gry?

Ale skoro zwalniają, to znaczy, że będą zatrudniać. „Super Express” dotarł w czwartek do trzech nazwisk, które od września mogą dołączyć do ekipy śniadaniówki TVN. Są to Martyna Wojciechowska, Katarzyna Bosacka i Dorota Szelągowska. Wszystkie panie cieszą się dużą sympatią widzów, mają duże doświadczenie i są od lat związane ze stacją. – Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi – powiedział „Super Expressowi” informator z TVN.

Do rewelacji „Super Expressu” jako pierwsza odniosła się Martyna Wojciechowska, która jeszcze bardziej podgrzała atmosferę. Choćby dlatego, że wbiła szpileczkę w Rozenek-Majdan i Szulim-Starak, które urządzały małą rewię mody przy okazji powstawania programu. „Dzień dobry… TVN? Słyszeliście już? W mediach piszą, że mam zostać jedną z osób prowadzących „Dzień dobry TVN”. Co Wy na to? Oglądalibyście?” – napisała Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych.

„Mogłabym wreszcie zaszaleć z modnymi stylizacjami, no i w ogóle wyglądać bardziej stylowo!” – zażartowała Martyna Wojciechowska, nawiązując do koleżanek. Swój wpis gwiazda zakończyła wymownymi hasztagami: #dziendobrytvn #martynawojciechowska #nowaprowadzaca #newproject.

Katarzyna Bosacka również skomentowała doniesienia bulwarówki. „Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę. Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki” – napisała w sieci Katarzyna Bosacka.

Źródło: Se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *