Chorosińska stała się pośmiewiskiem internetu. Teraz wziął się za nią znany kabareciarz. „M jak mem”

Dominika Chorosińska niedawno podśmiewała się z Szymona Hołowni. Od tygodnia cały internet nabija się z niej. Teraz zajmują się nią kabarety.

Dominika Chorosińska od poniedziałku szefuje resortowi kultury i dziedzictwa narodowego. Już w pierwszych sekundach od chwili pojawienia się jej nazwiska w dwutygodniowym rządzie Mateusza Morawieckiego, przez media społecznościowe zaczęła się przelewać fala kpin. – Wyobrażacie sobie, ile osób musiało odmówić, żeby dojść do Chorosińskiej z propozycją?

– napisała dziennikarka „Newsweeka” Dominika Długosz w kontekście braku chętnych do uczestnictwa w samobójczej misji Mateusza Morawieckiego.

Potem było już tylko gorzej. Aktorka została wyproszona z pierwszego rzędu „tramwaju”. To miejsce na sali sejmowej, w którym siedzi premier i ministrowie. Nagranie stało się hitem internetu. Nowa minister wybrała sobie fotel obok Mateusza Morawickiego, ale szybko poczuła na plecach oddech rzecznika rządu Piotra Müllera, który pokazał jej miejsce w szeregu. Pisaliśmy o tym tutaj.

I kto by pomyślał, że jeszcze kilkanaście dni temu żartowała sobie z Szymona Hołowni, który kilka chwil wcześniej został wybrany na marszałka Sejmu? Podczas jego wystąpienia krzyczała „masz talent” z czego potem się tłumaczyła. Pisaliśmy o tym tutaj.

„M jak mem”

Do całej rzeszy pękających ze śmiechu dołączył ze swoim skeczem Łukasz Rybarski, współzałożyciel Kabaretu pod Wyrwigroszem. Kabareciarz najpierw kpiarsko nawiązał do zarzutów, że Dominika Chorosińska ma za małe doświadczenie i osiągnięcia.

Żal mi jej, że tak się jej wszyscy czepiają teraz. Czepiają się, że nie ma osiągnięć. A jakie ma mieć osiągnięcia?! Przecież to jest aktorka, co, Oscara miała dostać? Zresztą, nawet jakby dostała Oscara, to co by to zmieniło? A poza tym jest jeden problem – żeby dostać Oscara, najpierw to trzeba zagrać w filmie, bo za „Smoleńsk” Oscarów nie dawali – urządza sobie żarty.

Potem to już była jazda na całego. Pojawił się wątek odpraw dla dwutygodniowych ministrów. Chorosińska może zgarnąć ponad 17 tys. zł.

Na odprawie wyjdzie lepiej niż na dniach zdjęciowych w serialu. A tu będzie miała ze 14 dni zdjęciowych. Z tym że serial będzie miał tytuł „M jak mem” – pozamiatał.

Źródło: Instagram, WP.pl

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

1 Odpowiedzi na Chorosińska stała się pośmiewiskiem internetu. Teraz wziął się za nią znany kabareciarz. „M jak mem”

  1. Lech pisze:

    Tak naprawdę to nie rozumiem tej kobity już myślała że Boga za nogi złapała a tu Moteusz sprowadził ją na ziemie i pokazał gdzie jej miejsce wstydż się babo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *