Była żona Jakimowicza przerywa milczenie. TAK oceniła wybryki eks-męża

Jarosław Jakimowicz od kilku lat niemal bezustannie wywołuje kontrowersje. Jego była żona, Joanna Sarapata, starała się dotąd nie wypowiadać na jego temat. Teraz złamała tę zasadę.

Była żona Jakimowicza przerywa milczenie

Joanna Sarapata, ceniona na świecie malarka, w rozmowie z mediami wypowiedziała się na temat swojego byłego męża, którym jest Jarosław Jakimowicz. Ponoć ich relacja są dobre.

– Jarek pamięta o naszych świętach. Zawsze sobie składamy życzenia, jak nie telefonicznie to sms-owo. W święta też życzymy sobie wszystkiego najlepszego. Jest tak, jak w rodzinie być powinno – powiedziała.

Przy innej okazji próbowała też bronić jego zachowań. Podkreśliła jednak, że kiedyś był on inną osobą.

– Jarek zawsze był prowokatorem. Często miał inne zdanie niż jego znajomi (…) Ale był bardzo pomocny, więc ludzie go lubili. Nie wiem, jaki jest teraz (…) ale ludzie się zmieniają. Więc gdy ktoś mnie pyta, jak mogłam kiedyś związać się z Jarkiem, to odpowiadam, że on kiedyś był inny i ja byłam inna – tłumaczyła zaś redakcji Plejady.

Kariera Jakimowicza

Sam Jakimowicz był w latach 90. wielką gwiazdą. Mimo tego, że nie cechował się (i nadal nie cechuje) wielkim talentem aktorskim, dzięki filmowi „Młode wilki” stał się bardzo popularny. Można uznać go za jednego z największych ówczesnych idoli nastolatek.

Po takim debiucie potem było już jednak tylko gorzej. Nie zagrał już w żadnym bardzo popularnym filmie. Pojawił się za to w programie „Big Brother VIP”, a także „J&J, czyli Jola i Jarek”.

W mediach zagościł na stałe parę lat temu. Zaczął chwalić się swoim konserwatywnym wychowaniem i prawicowym światopoglądem, o którym powszechnie wcześniej nie było wiadomo. Może jednak dzięki temu ostatniemu jest dziś jedną z gwiazd TVP.

Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów. Co jakiś czas słychać też o jego kontrowersyjnych wypowiedziach. Od lat jest na celowniku Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który niedawno podał go nawet do sądu.

Źródło: natemat.pl, Super Express, Plejada

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *