Sąd zdecydował ws. Jakimowicza. Gwiazdor TVP Info zapłaci za swoje słowa

Jarosław Jakimowicz przegrał proces o zniesławienie wytoczony przez KOD. Pracownik TVP będzie musiał zapłacić łącznie 15 tys. zł.

Jakimowicz wojuje

Co tu dużo mówić, igrał, igrał, aż się doigrał. Jarosław Jakimowicz od momentu, w którym dostał fuchę życia w Telewizji Polskiej, wygraża, obraża i prowadzi regularną wojenkę z każdym, kto nie mieści się w jego ramach „normalności”. Najczęściej były model i z niewiadomego powodu ekspert TVP od wszystkiego atakuje środowisko LGBT.

„Pamiętasz, jak rozmawialiśmy, że po pielgrzymkach w Częstochowie trzeba sprzątać ulice i dezynfekować? To przecież po takim Marszu Równości, gdzie wiemy, kto idzie, jak się zachowuje, to pełna deratyzacja powinna być!” – mówił w programie „W kontrze” po ubiegłorocznej paradzie równości. A jak już panu Jarkowi brakuje słów, wtedy potrafi nawet osobiście zerwać tęczową flagę z budynku. Bohater na miarę czasów, takich ludzi potrzebuje Polska.

Ale Jakimowicz uderzał też w Komitet Obrony Demokracji. – Mam kumpla, który za tarzanie się po ziemi w pierwszej linii demonstracji KOD dostaje 150 zł. To nie jest żadna tajemnica – wypalił w TVP Info. I jakby tego było mało, wyzywał członków KOD od „obrzydliwej hołoty”. Ale członkowie KOD powiedzieli „stop”, oskarżyli Jakimowicza i wytoczyli mu proces.

Jakimowicz usłyszał wyrok

Finał sprawy jest taki, że Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia orzekł, że Jarosław Jakimowicz „poniżył Komitet Obrony Demokracji oraz naraził to stowarzyszenie w opinii publicznej na utratę zaufania, niezbędnego do realizacji przez to stowarzyszenie swoich celów statutowych oraz innych działań w przestrzeni publicznej”.

Jakimowicz musi zapłacić 10 tys. zł odszkodowania, pokryć koszty procesu sądowego oraz wpłacić 5 tys. zł na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża. A mogło być gorzej, bo KOD domagał się przeprosin i rekompensaty w wysokości 100 tys. zł, z czego 10 tys. zł miało trafić do WOŚP. Wyrok nie jest prawomocny.

Przypomnijmy, że na początku grudnia wyrok usłyszała koleżanka Jakimowicza z pracy, Magdalena Ogórek. Ogórek i Rafał Ziemkiewicz zostali skazani na karę grzywny w wysokości 10 tys. złotych. Powód? Zniesławienie Elżbiety Podleśnej na antenie TVP.

Źródło: Teleshow.wp.pl

20 Odpowiedzi na Sąd zdecydował ws. Jakimowicza. Gwiazdor TVP Info zapłaci za swoje słowa

 1. Sławomir pisze:

  Ten wyrok świadczy jedynie o tym, że staliniątka i światowe plugawe lewactwo trzymają się mocno, wbrew zapewnieniom Joanny Szczepkowskiej „że komunizm się skończył”

 2. antyrydzyk pisze:

  Masz na myśli komunistycznego prokuratora stanu wojennego towarzysza piotrowicza z pisdzielewa? Kryże ,Jasiński..mówi ci to coś ? ,każdy komuch z tamtych czasów przyszedł do prezesa z legitymacją PZPR i zapytał czy jeszcze aktualna…

 3. andrus pisze:

  No większość sympatyków sekty nie widzi nic zdrożnego w ukrywaniu handlu nieletnimi dziewczynkami, czy w rozkopywaniu grobów w celu wyszukiwania precjozów. Ważne, że występuje w rządowej gadzinówce. Ha ha ha

 4. antypisówa pisze:

  panie zabiegaj, niecghpan nie zabiega o względy faceta w różowej koszulce, bo cię wciągnie w swoje koło..a grono durnowatych juz przepełnione i znajdziesz się pan na marginesie..

 5. gosia pisze:

  Trzeba przypomnieć panu Jarkowi zdjęcia i filmy z programu Bar i co robił z panią Jolą Rutowicz

 6. Bogdan pisze:

  Jarek nowi to co myślą miliony. Ma rację. Dlatego to plugawe środowisko tak się burzy.Wiecej takich ludzi, a normalność zwyciezy

 7. Dorota pisze:

  A cóż, to kara dla niego? 150 tys. Adekwatna dla winnego. I on żałosny, i kara żałosna.

 8. erandos pisze:

  Co się dziwicie upadły gwiazdor nie umie inaczej znaleźć się na pierwszych stronach ja tylko za pomocą skandalu. Człowiek nie ma innego pomysłu , ma „parcie na szkło” więc mu odbija !!!

 9. Mieczysław pisze:

  To jest tak kiedy kur…two poprawności politycznej i upolityczniona kasta zwana sędziami wydala tego tego typu gnioty,orzeczenia.Panie DUDA COŚ TY ZTOBIŁ ..Nie tak się umawialiśmy .Facet jak najbardziej ma rację …konstytucja czy prostytucja ?Wpisy zmielonych porażają..

 10. MAREK ZABIEGAJ pisze:

  LUDZIE NIE OBAWIAJCIE SIE PISAĆ O PANU RED,JAKIMOWICZU….ja czytam wasze wybleblywanie bleblania oraz owe żałosne oceny-wyroki kasty zupełnie wyjątkowych niedouczonych i zdradzieckich krętaczy i zdrajców POLSKICH PATRIOTÓW ,,sługusów MOSKWY I BRUKSELI i wiem jedno …PAN JAKIMOWICZ MÓWI ODWAŻNIE PRAWDĘ I WY SIĘ TEJ PRAWDY BOICIE I WSTYDZICIE….ale wiem i to że takich panów– Jakimowiczów –mamy w Polsce setki tysięcy i nie zamkniecie nam ust swoją podłą kretyńską kłamliwą narracją i idiotycznymi karami,,,pisanymi w śmierdzących lewackich kancelariach…PAMIETAJCIE…NON POSSUMUS….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *