Ależ wpadka w „Pytaniu na śniadanie”! TEJ rozmowy widzowie nie powinni usłyszeć. „Teoretycznie nic nie wiem…”

Ależ wpadka w „Pytaniu na śniadanie”! Prowadząca program Izabella Krzan i zaproszone do programu ekspertki nie zorientowały się, że są już na wizji. Widzowie usłyszeli rozmowę, której słyszeć nie powinni.

Wiadomo, jak to jest z programami na żywo – nietrudno o wpadkę. Tu nie można ani nakręcić dubla, ani naprawić błędu przy montażowym stole.

O tym, że telewizja na żywo bywa okrutna, przekonała się Izabella Krzan, prowadząca program „Pytanie na śniadanie”, i zaproszone do studia ekspertki.

Podczas niedzielnego wydania programu „Pytanie na śniadanie” doszło do niezręcznej wpadki. Izabella Krzan poruszyła temat inflammagingu. Co to jest? Jeśli nie wiecie, nie martwcie się – jedna z zaproszonych ekspertek też nie miała pojęcia.

W studiu w roli ekspertek pojawiły się kosmetolog Agnieszka Winkowska-Sztaba i aktorka Agnieszka Kawiorska. I właśnie druga z pań miała lekki problem z zaproponowanym tematem. Przyznała wprost, że w temacie tego całego inflammagingu nie jest zbyt mocno zorientowana. Zakulisowa rozmowa, która raczej nie miała wyjść na światło dzienne, została niefortunnie uchwycona przez kamery. Panie nie wiedziały, że są nagrywane.

Już ci wszystko mówię, porozmawiamy o inflammagingu, tam już chyba któraś kamera nas bierze… – mówiła prowadząca do zaniepokojonej aktorki.

– Teoretycznie nic nie wiem o inflammagingu, bo ja jestem jakby… – odparła przejęta Kawiorska. Krzan próbowała uspokoić swoją rozmówczynię.

– Tak, dlatego będziemy wykorzystywać… – powiedziała i nagle zorientowała się, że są już na wizji, a zakulisowa rozmowa została usłyszana przez widzów. – Patrz, tam jest kamera, możemy już pomachać widzom – próbowała wybrnąć prowadząca. Do akcji wkroczyła ekspertka-kosmetolog i dokładnie wyjaśniła, czym jest ów tajemniczy inflammaging. Reszta programu minęła już bez problemów.

A o co chodzi z tym całym inflammagingiem? Nazwa pochodzi od dwóch słów: inflamation (czyli stan zapaleny) i aging (czyli starzenie). To przedwczesne starzenie się skóry, wywołane przewlekłym stanem zapalnym o niskim nasileniu. Okazuje się, że ekspozycja skóry na takie czynniki jak stres, niezdrowa dieta, zanieczyszczenie, może doprowadzić do przewlekłego stanu zapalnego.

Źródło: Pytanie na śniadanie

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *