Agata Młynarska nie mogła w to uwierzyć. W TYM miejscu nie spodziewała się Agaty Dudy

Agata Młynarska wybrała się do Lizbony. Dziennikarka spotkała w samolocie tanich linii lotniczych Agatę Dudę, co wywołało jej zdziwienie.

Osiem lat Agaty Dudy

Choć już bliżej niż dalej końca drugiej kadencji Andrzeja Duda i potencjalni następcy w szeregach PiS-u już przebierają nogami w nadziei, że to ich wytypuje prezes na kandydata na prezydenta, wciąż nie wiemy specjalnie dużo o pierwszej damie RP. I już się nie dowiemy. Prezydentowa w ciągu ostatnich lat milczała w sprawach najważniejszych sprawach społecznych, niestety także tych dotyczących kobiet.

Znakomicie działalność Agaty Dudy skomentował Jerzy Kryszak w jednym z programów Kuby Wojewódzkiego. Showman zapytał satyryka, dlaczego nie parodiuje żony prezydenta. – Wychodzisz, nic nie mówisz i wtedy jest Agata Duda – wypalił Kryszak, a niejeden widz udławił się ze śmiechu spożywaną kolacją.

Dwie Agaty w Lizbonie

W niedzielę 5 sierpnia kancelaria prezydenta zamieściła wpis opatrzony grafiką, w którym poinformowała, że Agata Duda już ósmy rok działała w roli pierwszej damy. „Jak w ciągu siedmiu lat prezydentury męża, tak i w ostatnim roku Agata Kornhauser–Duda angażowała się w działania poświęcone sprawom dzieci i młodzieży oraz edukacji, w tym nauczaniu polonijnemu, podkreślając znaczenie kształcenia jako kluczowego elementu rozwoju społeczeństwa” – napisano na oficjalnej stronie prezydenta RP.

Być może dla uczczenia tej okoliczności Agata Duda wybrała się na początku sierpnia do Lizbony, gdzie odbywały się Światowe Dni Młodzieży. Co ciekawe, do portugalskiego miasta wybrała się w tym samym terminie Agata Młynarska. – Postanowiłam pójść za jego głosem, a właściwie za głosem ludzi, którzy są zgromadzeni w Lizbonie […] Możemy być różnej wiary, tak jak tutaj są ludzie. Potrzeba duchowości, zjednoczenia i bycia razem, ilość tej siły, energii i medytacji, która tutaj jest obecna, jest porażająca. Chcę wam to pokazać, ponieważ to jest coś niezwykłego – komentowała na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Młynarska dodała, że na pokładzie samolotu tanich linii lotniczych spotkała pierwszą damę, co wywołało jej zdziwienie. – A tak w ogóle, to lecieliśmy samolotem z panią prezydentową, która leciała w klasie ekonomicznej tanich linii lotniczych. Czujecie sprawę? Też byliśmy tym zdziwieni – przyznała Młynarska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Źródło: Se.pl

2 Odpowiedzi na Agata Młynarska nie mogła w to uwierzyć. W TYM miejscu nie spodziewała się Agaty Dudy

  1. maciej pisze:

    Troliku, a kto to taki Agata Duda powinienes spytac, bijesz piane na pierdolach i jak zwykle nic konkretnego , aby tylko napisac i dorobic do socjalu co? żenujacy z ciebie czlowieczek he he

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *