Zaskakujące zmiany w TVP, chodzi o TE programy. Norbi się wkurzył! „Dzisiaj jesteś, jutro cię nie ma”

TVP podjęła zaskakującą decyzję. Aż do wiosny 2024 r. nie będą emitowane nowe odcinki dwóch topowych programów. Chodzi o „Koło fortuny” i „Jeden z dziesięciu”. Sprawę skomentował Norbi.

Norbi komentuje decyzję TVP

Portal Wirtualnemedia.pl podał niedawno zaskakującą informację: TVP nie będzie emitowała premierowych odcinków „Koła fortuny„.

Od niedzieli 26 listopada będą nadawane jedynie powtórki odcinków z 12. edycji.

Telewizja Polska, podobnie jak inne stacje w swojej ramówce planuje zarówno premiery, jak i powtórki. Wyniki oglądalności pokazują, że widzowie chętnie oglądają nie tylko premierowe odcinki teleturnieju „Koło fortuny” ale również te, które zostały już wcześniej wyemitowane – tak tłumaczy to biuro prasowe TVP.

Prowadzącym „Koła…” jest (był?) Norbi. Teraz skomentował decyzję władz TVP.

– W maju skończyliśmy nagrywanie tych odcinków i zrobiliśmy je teoretycznie do kwietnia 2024 r., więc to już jest kwestia telewizji, jak oni to widzą. […] Uważam, że tak dobry program z dużą oglądalnością powinien być kontynuowany i nie powinno się grać w trakcie nowego sezonu powtórek, tylko premierowe odcinki, ale to już nie moja w tym głowa… – powiedział Plejadzie.

Czy już teraz rejestruje się w urzędzie pracy i szuka nowej fuchy? Twierdzi, że nie.

– Nie obawiam się zdjęcia programu z anteny, bo to jest show-biznes. Robię to 26 lat i jestem przyzwyczajony, że dzisiaj jesteś, a jutro cię nie ma. Ale akurat w tym przypadku trochę jestem zdziwiony, bo powinno się puszczać premierowe odcinki. Rozumiem, że oglądalność premier i powtórek jest zbliżona, ale mimo wszystko… Mam po prostu inne spojrzenie na to i uważam, że powinno się to robić dalej, ale jak mówiłem, ja jestem do wynajęcia, więc po prostu robię swoje – powiedział.

„Jeden z dziesięciu” też znika

Nie zobaczymy też nowych odcinków teleturnieju Tadeusza Sznuka. Przynajmniej to wiosny, czyli tak samo jak jest w przypadku „Koła…”.

„Według wstępnych założeń premiery „Jednego z dziesięciu” miały się zakończyć pod koniec grudnia. W związku z poszukiwaniem przez Telewizję Polską oszczędności, stacja postanowiła jednak przyspieszyć pokazywanie powtórki 134. sezonu” – twierdzi portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: se.pl, Wirtualne media

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *