Rafał Brzozowski chętnie wystąpi nawet w kościele. TYLE trzeba zapłacić za koncert gwiazdora TVP

Serwis o2.pl dotarł do stawek, za jakie występuje Rafał Brzozowski. Co ciekawe, gwiazdor TVP oferuje dwie opcje swojego koncertu.

Więcej programów, mniej przebojów

Rafał Brzozowski zyskał popularność dzięki programowi „The Voice of Poland”, w który wystąpił w 2011 r. Od tamtej pory właściwie lepiej lub gorzej radzi sobie w polskim showbiznesie. Prawdę mówiąc nie bardzo kojarzymy twórczość artystyczną piosenkarza (kojarzymy literalnie dwie jego piosenki) i wymienimy więcej programów, w których wystąpił, niż przebojów, które wylansował.

Rafał Brzozowski występował m.in. w polsatowskim „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, w TVP prowadził najpierw „Koło fortuny”, a teraz jest gospodarzem programu „Jaka to melodia”. No i nie zapominamy o europejskich podbojach Brzozowskiego, który był polskim kandydatem w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Sporo tego, a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Ale Rafał Brzozowski nie jest tylko osobowością telewizyjną, ale również aktywnym piosenkarzem. Wokalista podobno układa swoją jesienno-zimową trasę koncertową. Serwis o2.pl dotarł nawet do jej szczegółów. Nie chodzi jednak o potencjalne miejsca, gdzie wystąpi Brzozowski, a o finanse.

Dwie opcje koncertowe

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że Rafał Brzozowski ma przygotowany specjalny program, który śmiało można nazwać „kościelnym”. Chodzi o koncerty świąteczne, kolędowe lub świąteczno-kolędowe. Jak wiadomo, tego typu uroczystości bardzo często odbywają się w kościołach. Ile kosztuje koncert Rafała Brzozowskiego w kościele? Jak podaje o2.pl, za popisy zespołu prezentera TVP trzeba zapłacić aż 35 tys. brutto. Na tym jednak nie koniec, ponieważ do tego dochodzą koszta noclegu dla 10 osób. I domyślamy się, że mówimy tu o obiekcie o wyższym standardzie.

Ale jest też tańsza opcja show, za którą organizator musi zapłacić 25 tys. zł brutto. W programie takiego wydarzenia są: zabawa z publicznością w popularny program telewizyjny, największe polskie przeboje oraz największe hity Rafała Brzozowskiego. I oczywiście hotel dla 10 osób z zespołu i obsługi technicznej. Zainteresowani?

Trzeba oddać, że ma facet głowę do biznesu i wyciska maksa ze swojej działalności.

Źródło: o2.pl

 

1 Odpowiedzi na Rafał Brzozowski chętnie wystąpi nawet w kościele. TYLE trzeba zapłacić za koncert gwiazdora TVP

  1. Piotr pisze:

    Jak ryzy, nie daj Boże dojdzie do władzy to zakaże występów w kościele. Swego czasu po 20 latach życia bez ślubu wziął slub koscielny demonstracyjnie urządził sobie w domu ołtarzyk domowy modlił się z całą rodziną i publikował filmiki w Internecie. Teraz zwalcza Kościół, tradycje rodzinę. Cały ten ryzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *