Eurowizja 2023. Wszyscy mówią o TEJ sukni Blanki. „Bejba” poszła na całość!

Nie wiemy, jak Blanka wypadnie na Eurowizji, ale trzeba przyznać, że umie zwrócić na siebie uwagę. Twórcy memów mają ręce pełne roboty z powodu sukni wokalistki.

Eurowizja 2023 w Liverpoolu

We wtorek zobaczyliśmy pierwszą odsłonę Eurowizji 2023, która w tym roku odbywa się w Liverpoolu. Jednak wszyscy polscy fani konkursu czekają na czwartek 11 maja, kiedy na brytyjskiej scenie pojawi się Blanka z piosenką „Solo”. Ani dziennikarze, ani bukmacherzy, ani różnego rodzaju muzyczni eksperci nie dają naszej reprezentantce większych szans na awans do koncertu finałowego.

Swoją listę wygranych i przegranych stworzyli m.in. dziennikarze BBC. Brytyjczycy nie dają polskiej reprezentantce żadnych szans. W ich opinii, Blanka zakończy podbijanie Europy już w półfinałach nazywając piosenkę „Solo” utworem „rozbrajająco prostym”. – Modelka Blanka Stajkow nie była najlepszą wokalistką w polskich preselekcjach, będzie więc musiała popracować nad swoim występem w Liverpoolu – stwierdził dziennikarza muzyczny BBC Mark Savage.

– Dla mnie to jest kompletna beznadzieja. Tam jest niestety szereg uchybień nie tylko technicznych, ale i artystycznych. To tak, jakby przyszła Ziuta z ulicy, a ja miałabym analizować jej wykonanie i warunki wokalne. Są, jakie są. Ale ja nie wiem, jaka była przyczyna, że właśnie ją wybrano, nie znam się – powiedziała w „Fakcie” Elżbieta Zapendowska, najbardziej znana w Polsce nauczycielka emisji głosu.

– To przebój letni z krajów demoludów sprzed 10, a może nawet 20 lat. Niektórym ta Blanka skojarzyła się z Britney Spears sprzed lat, ale gdzie jej tam do Britney. Bardziej podobał mi się Jann, był ciekawszą propozycją i jakieś kontrowersje wokół tej piosenki się zadziały – podsumowała ekspertka.

Suknia Blanki robi furorę

Ale Blanka się nie poddaje. Wiadomo już, że nasza reprezentantka postawi na show, wyznając starą sceniczną zasadę, że „co się nie dogra, to się dowygląda”. Widzów Eurowizji ma zaskoczyć m.in. szpagat na stojąco. Ale o wokalistce zrobiło się głośno jeszcze przed wyjściem na scenę. Wszystko za sprawą niezwykłej balowej sukni w neonowym odcieniu zieleni, w której zaprezentowała się Blanka.

Co więcej, na sukni widniał ogromny napis „bejba”, ponieważ w ten sposób wokalistkę – nieco złośliwie – nazwali jakiś czas temu internauci. Plus za dystans, „Bejba”! Będziecie jej kibicować?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vogule Poland (@vogule.poland)

Źródło: kultura.gazeta.pl

 

2 Odpowiedzi na Eurowizja 2023. Wszyscy mówią o TEJ sukni Blanki. „Bejba” poszła na całość!

  1. Gabriela pisze:

    Bardzo mi sie Blanki wystep podobal.Jej suknia pobija wszystko i jest piekna kobieta.Trzymam za nia kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *