Niespodzianka? Lekkoatletka broni kontrowersyjnej wypowiedzi Fajdka. „Powiedział to, co większość by chciała”

1 z 2
 

Paweł Fajdek nie był zadowolony ze swojego wyniku w plebiscycie na najlepszego sportowca roku. Dał temu wyraz na scenie, co wywołało ogromne kontrowersje. Młociarza broni inna lekkoatletka, Katarzyna Zdziebło.

Fajdek niezadowolony

Paweł Fajdek zdobył dziewiąte miejsce w plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na najlepszego sportowca roku 2022. Lekkoatleta nie był zadowolony.

Obiecałem sobie i rodzinie, że będzie bez awantur. Może ja przestanę wygrywać, bo jak coraz więcej wygrywam, to coraz bardziej spadam w plebiscycie – powiedział młociarz, odbierając nagrodę. – Dobrej zabawy, bo bawicie się lepiej niż ja – dodał. Później Paweł Fajdek mówił, że o ile zwycięstwo Igi Świątek jest bezdyskusyjne, to on widziałby siebie na drugim miejscu.

Chodziarka broni młociarza

Młociarza wzięła w obronę Katarzyna Zdziebło. Chodziarka zdobyła w 2022 roku dwa srebra mistrzostw świata i srebro mistrzostw Europy, a do tego brąz w drużynowych mistrzostwach świata. Mimo czterech medali dużych imprez, zawodniczka zajęła w plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu ostatnie, 26. miejsce.

Po pierwsze: cieszę się, że w ogóle znalazłam się w gronie nominowanych. Po drugie: mam świadomość swoich sukcesów, ale jednocześnie jestem też świadoma tego, że nie jestem osobą medialną – komentuje w rozmowie ze Sport.pl swój plebiscytowy wynik lekkoatletka. Przy okazji rozmowy o plebiscycie, została zapytana o zachowanie Pawła Fajdka.

Ciąg dalszy na następnej stronie »
Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *