Zaskakująca ocena, żona Sławomira bezlitosna dla nowego projektu gwiazdora. „Przekroczył sufit żenady”

Sławomir pokazał niedawno fanom swój najnowszy projekt. „Cudowronek” to jego zdaniem „najbardziej ryzykowna piosenka w karierze”. Jeszcze mocniej ten utwór oceniła żona gwiazdora, Kajra. – Pewien próg został przekroczony – przyznała szczerze wokalistka.

19 marca Sławomir skończył 40 lat. Z tej okazji opublikował nowy utwór, który, jak się okazuje, od początku nie przypadł do gustu jego żonie. Kajra nie była przekonana do tekstu.

Chodzi przede wszystkim o dwuznaczny refren.

Ptaszek chce do gniazdka, kremik chce do rurki, szydło chce do worka, igła chce do dziurki, chlebuś chce do pieca, Gucio chce po miodek, ognia szuka świeca, górnik bardzo chce na przodek – wyśpiewuje te jednoznacznie seksualne metafory Sławomir.

To spełnienie moich wariacji muzycznych. Teledysk powstał w rajskich okolicznościach przyrody i mam nadzieję, że przeniesie odbiorców do krainy słońca, lata i witaminy D, której nam o tej porze roku w Polsce brakuje – opowiadał muzyk. Jego żona Kajra nie podzielała tego entuzjazmu.

Usłyszałam po raz pierwszy, jak byliśmy na wczasach i nie wiedziałem, czy mam się śmiać, płakać czy uciekać. Uważam, że pewien próg został przekroczony… – powiedziała Kajra w programie „Wieczorny Express” Super Expressu. – My zawsze balansowaliśmy na granicy, ale tym razem ten sufit żenady Sławomir przekroczył – oceniła wokalistka.


Ale ponieważ to jest piosenka na jego czterdziestkę, i najwyraźniej nadszedł kryzys wieku średniego, więc jakoś z zespołem zdzierżymy to. Będziemy grać zawstydzeni, ale się zgodziliśmy. Choć nie było łatwo – dodała żona gwiazdora.

Choć Kajra miała wątpliwości co do jakości utworu, „Cudowronek” spodobał się fanom. Teledysk do utworu zaliczył już blisko 950 tysięcy wyświetleń na YouTubie. Kajra przyznała, że jest zaskoczona efektem, a popularność piosenki jest dowodem na to, że Polacy mają ogromne poczucie humoru.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że się to ludziom podoba. Serio! Mega mnie to zaskoczyło – wyznała Kajra. – I tak Sławomir, ja nie miałam racji, ty ją miałeś, zostało to nagrane – skwitowała wokalistka.

Źródło: Super Express

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *