Sławomir opublikował „najbardziej ryzykowną” piosenkę w karierze. Jak fani zareagowali na TE słowa utworu?

Sławomir zrobił swoim fanom niespodziankę i z okazji 40. urodzin opublikował nową piosenkę. „Cudowronek” został nazwany ”najbardziej ryzykowną piosenką w karierze”.

Sławomir kończy 40 lat i z tej okazji opublikował nowy utwór! Piosenka „Cudowronek” jest, jak określił to sam artysta, „ryzykiem”.

Natomiast „Cudowronek” to jest najbardziej ryzykowna piosenka w mojej karierze, ale obiecałem sobie, że będę robił takie piosenki, które mnie bawią – zapowiedział Sławomir w rozmowie z „Super Expressem”.

Skąd to „ryzyko”?

Chodzi głównie o dwuznaczny tekst, który śpiewa w refrenie gwiazdor disco polo.

– Ptaszek chce do gniazdka, kremik chce do rurki, szydło chce do worka, igła chce do dziurki, chlebuś chce do pieca, Gucio chce po miodek, ognia szuka świeca, górnik bardzo chce na przodek – wyśpiewuje te jednoznacznie seksualne metafory do swojej żony Kajry.

To spełnienie moich wariacji muzycznych. Teledysk powstał w rajskich okolicznościach przyrody i mam nadzieję, że przeniesie odbiorców do krainy słońca, lata i witaminy D, której nam o tej porze roku w Polsce brakuje – opowiada muzyk.

Ryzyko najwyraźniej się opłaciło – przynajmniej taki wniosek można wysnuć, czytając komentarze fanów pod teledyskiem piosenki na YouTubie. Pod klipem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów.

„Nutka wpada w ucho. Oby dystans nigdy cię nie opuszczał”, „Piosenka to totalny hit i już nie mogę się doczekać, aż ją usłyszę na żywo na twoim koncercie”, „Piękna piosenka!”, „Powiem tak , ze utwór jest zaj…, wpada w ucho i z poczuciem humoru”, „Brawo za dystans”, „Uśmiałam się”, „Mistrzostwo świata” – to tylko wycinek komentarzy rozradowanych nowym utworem fanów.

Te entuzjastyczne komentarze przeplatały się z najlepszymi życzeniami urodzinowymi dla artysty. A jakie urodzinowe marzenie ma sam Sławomir?

Chciałbym wyruszyć w rejs i w końcu samodzielnie złowić rybę. Nie mam ciągle czasu, ale marzy mi się wyprawa po wodach Norwegii. Nie mam jeszcze wędki i innych niezbędnych sprzętów, ale chęci są od kilku lat – wyznał w rozmowie z „Super Expressem” gwiazdor.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *