Zapytał wyborców PiS o Donalda Tuska i się zaczęło! „W Końskich by dostał lanie”

Najnowszy odcinek „Komeneterów” już w sieci. Tym razem „SE” przygotował kompilację najciekawszych wypowiedzi wyborców PiS.

„The best of” w najnowszych „Komenterach”

Jeżeli nigdy wcześniej nie wpadliście na jeden z odcinków programu Adama Feder z “Super Expressu”, to macie czego żałować i co nadrabiać. Dziennikarz przeprowadza uliczne sondy, w których zadaje krótkie i proste pytania dotyczące polityki, wyborów, preferencji politycznych. Odpowiedzi udzielają m.in. klienci bazarków, mieszkańcy wsi, plażowicze czy emeryci – jednym słowem mamy tu pełen przekrój społeczeństwa.

Bywa straszno, śmieszno, czasami bardzo poważanie i refleksyjnie.

W najnowszym odcinku „Komenterów”, który pojawił się w sieci w czwartek 9 czerwca, możemy wysłuchać najciekawszych, a zarazem najostrzejszych wypowiedzi mieszkańców miast, miasteczek i wsi na temat Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska z ostatnich miesięcy. Oglądając tę kompilację „the best of” mamy jedno, subiektywne przemyślenie: propaganda telewizji publicznej działa jak należy, bo wyborcy Prawa i Sprawiedliwości są pewni co do jednego: Tusk to Niemiec i – choć nie rządzi od lat – jest winny wszelkiemu złu, które dzieje się w Polsce.

„Niech on idzie tam, gdzie był”

– To spojrzenie i w ogóle…to jest Putin, wk***wiel, wygnać go! – denerwowała się jedna z rozmówczyń Adama Federa. – A pani by przebaczyła Donaldowi Tuskowi? – dopytywał reporter jedną z klientek bazarku. – Panie, co pan? Niech on idzie tam, gdzie był. Tusk podzielił Polaków, do nienawiści napuszcza, kłóci człowieka na człowieka! On za Polską idzie?! Pieniądze wstrzymuje dla Polski, nagrywa w Unii tam razem z nimi przeciwko Polsce! – mówiła rozemocjonowana kobieta.

– Jedni są patriotami, a drudzy są przekupnymi zdrajcami i sługusami Niemiec – przekonywała inna emerytka. – Kto podzielił Polskę i Polaków? Tusk! Jak go widzę, to patrzeć nie mogę i od razu wyłączam telewizję. To sługusy Niemiec, cała Platforma! – mówiła kobieta. – Tusk mówi, że to ci z PiS-u kłamią – zagaił Feder mieszkanki Końskich. – Wstydziłby się! On nie ma w Końskich szans. Jeszcze by tu lanie dostał! – denerwowała się jedna z kobiet.

To trzeba zobaczyć:

Źródło: Se.pl

 

1 Odpowiedzi na Zapytał wyborców PiS o Donalda Tuska i się zaczęło! „W Końskich by dostał lanie”

  1. marian pisze:

    Nie wiem? Czy płakać?, czy się śmiać?, czy podkręcać złość? Po takich wypowiedziach ludzi można przypuszczać, że dobrze nie będzie. Zbyt dużo nawiedzonych i durnowatych także!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *