Wyborcy PiS dalej nie rozumieją, co się stało. „My wybierali PiS i ma być PiS! Cieszę się jak nie wiem” [WIDEO]

Najnowsze odcinek programu „Komentery” już w sieci. Tym razem Adam Feder udał się do bastionu PiS i zapytał o powyborcze nastroje.

Jeżeli nigdy wcześniej nie wpadliście na jeden z odcinków programu Adama Federa z “Super Expressu”, to macie czego żałować i co nadrabiać. „Komentery” to prawdziwy hit sieci. Dziennikarz przeprowadza uliczne sondy, w których zadaje krótkie i proste pytania dotyczące polityki, wyborów, preferencji politycznych. Odpowiedzi udzielają m.in. klienci bazarków, mieszkańcy wsi, plażowicze czy emeryci – jednym słowem mamy tu pełen przekrój społeczeństwa.

Bywa straszno, śmieszno, czasami bardzo poważanie i refleksyjnie.

W najnowszym odcinku „Komenterów” Adam Feder wybrał się pojechał z mikrofonem i kamerą na Podlasie, żeby w bastionie PiS-u zapytać Polaków, czy wyobrażają sobie Polskę pod rządami Donalda Tuska. Niektóre odpowiedzi wyborców Prawa i Sprawiedliwości są co najmniej zastanawiające. I nie chodzi w tym wypadku o strach przed rządami opozycji i powtarzanie formułek z TVP. Niektórzy są przekonani, że partia Jarosława Kaczyńskiego dalej będzie rządziła, bo zdobyła najwięcej głosów.

– Lepiej pan nic nie mówi, wku****na jestem jak nie wiem! – zaczęła ostro zaczepiona przez dziennikarza emerytka. – A co się stało? – zapytał Adam Feder. – Że PiS nie wygrał, i że rządu nie może stworzyć. I co? I trzynastki, czternastki nie będę już miała. Dobrze na pewno nie będzie, to już ja wiem – prorokowała kobieta.

– Dobrze, fajnie! Ja to się cieszę jak nie wiem! – powiedziała rozpromieniona zwolenniczka PiS. – Ale PiS będzie musiał oddać władzę, takie są wyniki – wyjaśnił Adam Feder. – Jak to? – zapytała wyraźnie zdziwiona. – A tam, ja dziś słuchałam, że Duda może sobie premiera sam wybrać. Panie, PiS wygra i koniec. Żadna opozycja nie będzie rządzić. My wybierali PiS i ma być PiS! Ja słucham całymi dniami telewizora i wiem, co się dzieje – przekonywała emerytka.

– PiS przegrało wybory? Co pan plecie! – denerwował się mężczyzna na rowerze. – Opozycja ma większość? Jaką większość? PiS wygrał wybory i ja jestem zadowolony. Moi wygrali. Jestem szczęśliwy i zadowolony ze wszystkiego. Wybory poszły po dobrej myśli – stwierdził emeryt.

Źródło: Se.pl

Jedna odpowiedź na Wyborcy PiS dalej nie rozumieją, co się stało. „My wybierali PiS i ma być PiS! Cieszę się jak nie wiem” [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *