Wojciech Mann nie wytrzymał, TEN wpis miażdży PiS i Obajtka. „Wstyd mi, że takie indywidua…”

Wojciech Mann zareagował na ostatnie doniesienia dotyczące kupowania ropy od Rosji. Dziennikarz zamieścił na Facebooku ostry wpis.

Mann nie wytrzymał

Wojciech Mann nie ukrywa swojego krytycznego nastawienia do obecnej władzy. Legendarny dziennikarz niejednokrotnie udowodnił, że nie gryzie się w język, gdy przychodzi mu omawiać tematy polityczne. Jednym z zarzutów, który Mann wysuwa przeciwko Prawu i Sprawiedliwości, jest zniszczenie radiowej Trójki.

– My wszyscy starzy „trójkowicze” pewnie w głębi duszy zastanawiamy się, co będzie, jeśli zmieni się układ i pojawią się nowe władze, chcące to wszystko odkręcić. Starych drzew się nie przesadza, chociaż ja się przesadziłem z Trójki do Radia Nowy Świat i nie wiem, czy wytrzymam kolejne takie transfery oceniał dziennikarz w jednym z wywiadów.

Dziennikarz wielokrotnie zapewniał, że kończy z komentowaniem polityki w mediach społecznościowych, ale rzeczywistość weryfikuje te plany. Tak było choćby przy okazji krytyki Norwegii przez Mateusza Morawieckiego. Chodziło o słowa premiera, który twierdził. że Norwegowie…nie dzielą się swoim nadmiarowym zyskiem.

– Wielokrotnie już przyrzekałem sobie, że nie będę męczył Was polityką.(…) A potem, gdy trafiam na Morawieckiego, który mówi Norwegom, że powinni podzielić się tym, co mają, z tymi, którzy mają mniej, to mam ochotę zaproponować Norwegom, żeby wzięli sobie na zawsze Morawieckiego. I nie muszą nam za to nic dawać. Jakoś sobie poradzimy komentował z przekąsem dziennikarz.

Mann: Wstyd mi

Tym razem Wojciech Mann przerwał swoją medialną ciszę za sprawą doniesień o handlu Polski z Rosją. Po zbrojnej napaści Władimira Putina na Ukrainę, polski rząd nadal miała kupować od Rosji ropę i produkty ropopochodne.

W całym 2022 roku Polska kupiła od Rosji towary z kategorii „minerały” za niebagatelną sumę 44 mld zł. W sobotę 25 lutego PKN Orlen poinformował, że nie otrzymuje dostaw ropy naftowej z Rosji. Dodano, że dostawy rurociągiem Przyjaźń do Polski zostały wstrzymane przez stronę rosyjską. Te doniesienia są zaskakujące, ponieważ rząd PiS od początku wojny twierdził, że ogranicza ściąganie surowców od Rosji, która napadła na Ukrainę. I to rozzłościło Manna.

– Okazało się że ta rządząca Polską ferajna znowu się popisała. Po szumnie relacjonowanych podróżach po Europie i sztorcowaniu wszystkich za niewystarczający bojkot Rosji, okazało się, że sami cichaczem kupowali tamtejszą ropę spokojnie finansując bandytów i morderców. Teraz, kiedy im Putin zakręcił kurek, udają, że to ich decyzja napisał dziennikarz.

– Wstyd mi, że takie indywidua udają rząd wszystkich Polaków i jednocześnie wstyd mi za tych skołowanych i naiwnych, którzy na nich głosowali. PiS z nimi tańcował zakończył swój wpis Wojciech Mann.

Źródło: o2.pl

2 Odpowiedzi na Wojciech Mann nie wytrzymał, TEN wpis miażdży PiS i Obajtka. „Wstyd mi, że takie indywidua…”

  1. Piotr pisze:

    Kto to jest Man.Jak głupota umiała fruwać to ten jegomość nigdy by nie wylądował.Zero rozumu.

  2. Tomi pisze:

    A mnie wstyd za mana kiedyś był dziennikarzem a teraz tylko starcem z problemem logicznego myślenia. Jest totalnie stronniczy ale to cecha wspólna totalnej opozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *