Widzowie TVP usłyszeli coś, czego nie powinni! Wpadka podczas konferencji Morawieckiego [WIDEO]

Podczas realizacji programu na żywo zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego. Wiedzą o tym w TVP Info. Do sieci trafiło nagranie wpadki, do której doszło podczas transmisji z konferencji Mateusza Morawieckiego.

Wpadka w TVP

Nagranie zabawnej wpadki realizatorów TVP Info opublikowano na twitterowym profilu Szkła Kontaktowego TVN24.

Chyba po raz pierwszy w historii musimy zgodzić się z TVP Info. Rzeczywiście jest piękna!

– napisali autorzy profilu i zamieścili króciutkie – trwa zaledwie sześć sekund – wideo, na którym widać wpadkę w programie „Ranek Info”. Najpierw pojawia się czerwona plansza z napisem „PILNE!”, a potem w kadrze ukazuje się już premier Morawiecki wystrojony w szarą marynarkę. Ale zamiast głosu premiera, w tle słychać tajemniczy głos.

Ulala! No co, po programie. Jaka piękna marynarka – usłyszeli widzowie TVP Info, choć zapewne nie było to intencją realizatorów. Ale cóż, możemy śmiało podpisać się pod komentarzem Szkła Kontaktowego TVN24. Wreszcie możemy zgodzić się z TVP, bo marynarka naprawdę jest elegancka i nawet zazdrościmy, że takiej nie mamy w redakcyjnej garderobie. Aż szkoda, że potem widzowie mogli już usłyszeć „właściwy” głos Morawieckiego.

Ekspertka się zdradziła

Programy na żywo są zdradliwe i w TVP też o tym wiedzą. Kilka tygodni temu w „Pytaniu na śniadanie” doszło do wpadki – prowadząca program Izabella Krzan i zaproszone do programu ekspertki nie zorientowały się, że są już na wizji. Widzowie usłyszeli rozmowę, której słyszeć nie powinni.

We wspomnianym odcinku programu „Pytanie na śniadanie” tematem było zjawisko inflammagingu. Co to jest? Jeśli nie wiecie, nie martwcie się – jedna z zaproszonych ekspertek też nie miała pojęcia. Izabella Krzan gościła w studiu kosmetolog Agnieszkę Winkowską-Sztabę i aktorkę Agnieszkę Kawiorską. I właśnie druga z pań miała lekki problem z zaproponowanym tematem. Przyznała wprost, że w temacie tego całego inflammagingu nie jest zbyt mocno zorientowana. Zakulisowa rozmowa, która raczej nie miała wyjść na światło dzienne, została niefortunnie uchwycona przez kamery. Panie nie wiedziały, że są nagrywane.

Teoretycznie nic nie wiem o inflammagingu, bo ja jestem jakby… – odparła przejęta Kawiorska. Krzan próbowała uspokoić swoją rozmówczynię.

Tak, dlatego będziemy wykorzystywać… – powiedziała i nagle zorientowała się, że są już na wizji, a zakulisowa rozmowa została usłyszana przez widzów. – Patrz, tam jest kamera, możemy już pomachać widzom – próbowała wybrnąć prowadząca. Do akcji wkroczyła ekspertka-kosmetolog i dokładnie wyjaśniła, czym jest ów tajemniczy inflammaging. Reszta programu minęła już bez problemów.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *