„Wiadomości” TVP ustanowiły swoisty rekord. Nie do wiary ile razy wymieniono TE dwa nazwiska

Donald Tusk i Rafał Trzaskowski zostali „gwiazdami” „Wiadomości” TVP. Nazwiska polityków wymieniono w sumie 36 razy w ciągu wydania!

Paski przeszły do historii

„Wiadomości” TVP to stan umysłu. Prezentowane tam propagandowe, ordynarnie prorządowe materiały są przeznaczone dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach. Niby człowiek wie, co tam będą opowiadać, niby się przyzwyczaił i wie, czego się spodziewać… a jednak zawsze jest to pewnego rodzaju zaskoczenie.

Za każdym razem wydaje się, że już większy bzdur i kłamstw nie da się wbijać ludziom do głów, a jednak… I jeszcze te paski, które już przeszły do niechlubnej historii Telewizji Polskiej.

Nie oglądacie „Wiadomości”? Nie musicie, bo każde wydanie wygląda właściwie tak samo. W skrócie – rząd odnosi same sukcesy, a pozycja Polski w świecie rośnie. Polacy się bogacą i właściwie już sami nie wiedzą co robić z zaoszczędzonymi pieniędzmi. Paliwo tanie, produkty spożywcze tanie… Rachunki? Może kiedyś bywało lepiej, ale gdyby nie Mateusz Morawiecki i wielki myśliciel Jarosław Kaczyński to byłoby dopiero źle! Co poza tym? Niemcy, Bruksela, propaganda LGBT, antypolska opozycja i ten cholerny Tusk. Właściwie nie wiadomo, czy były premier to jeszcze nasz, czy już tylko „szprecha”.

Jednak do Donalda Tuska jako bohatera materiałów pseudodziennikarzy z Woronicza wszyscy się przyzwyczaili. Ale ostatnio do lidera Platformy Obywatelskiej dołączył również Rafał Trzaskowski. Dlaczego? Bo chce karmić Polki i Polaków robakami! Ba, zabrać im mięso i faszerować małymi, pełzającymi stworkami.

— Jesienią Polacy wybiorą, czy wolą przymus jedzenia robaków i ogromne ograniczenia, czy wolność w jedzeniu i podróżowaniu — brzmiała nawiązująca do nadchodzących wyborów puenta, która pojawiła się w ostatnich dniach w jednym z materiałów.

Tusk + Trzaskowski = 36

Jednak w poniedziałek „Wiadomości” przeszły same siebie i ustanowiły swoisty rekord. Nazwiska Tuska i Trzaskowskiego zostały wymienione łącznie 36 razy (22:14 na „korzyść tego pierwszego), co podliczyli autorzy strony „Oglądam Wiadomości, bo nie stać mnie na dopalacze”.

Widzowie usłyszeli m.in. o „niebezpiecznych powiązaniach Tuska z Putinem”, „wielkiej aferze korupcyjnej w partii Tuska” (zatrzymanie byłego ministra skarbu w związku ze śledztwem w sprawie łapówek przy wyborze firm wywożących i przetwarzających odpady w Warszawie), „dążeniu do bardzo poprawnych relacji z Rosją” oraz Tusku i Trzaskowskim „kłócących się o to, kto dłużej ściskał dłoń amerykańskiego prezydenta podczas jego wizyty w Warszawie” (tu prowadzący Michał Adamczyk powiedział o „zażenowaniu”).

Oj, musi ich boleć ten pozew Donalda Tuska przeciwko TVP skierowany pod koniec ubiegłego roku…

Źródło: Onet

1 Odpowiedzi na „Wiadomości” TVP ustanowiły swoisty rekord. Nie do wiary ile razy wymieniono TE dwa nazwiska

  1. Jacek pisze:

    I tak nie przebiją obsesji „wolnych mediów” na punkcie Kaczynskiego. Lekko powiewa hipokryzją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *