TV Republika zaszalała, wszystko przez urodziny swojej gwiazdy. Anna Popek wypowiedziała tajemnicze życzenie. „Obserwować Polskę”

Był dron, tort, kwiaty i śpiewy. Anna Popek została zaskoczona przez ekipę TV Republika w dniu swoich urodzin.

Anna Popek z TVPiS do TV Republika

Początek roku w polskiej polityce stał pod znakiem walki „bohaterów” z PiS i podległych im pracowników TVPiS o „wolne media”. To były prawdziwe jaja. Ludzie Jarosława Kaczyńskiego okupowali budynek, w którym mieści się Telewizja Polska, były jakieś dyżury, w międzyczasie Michał Adamczyk ogłaszał się nowym prezesem TVP, w siedzibie PAP doszło nawet do szarpaniny Antoniego Macierewicza z mężczyzną przedstawiającym się jako pracownik agencji.

Prezydencki minister Paweł Szrot udawał nawet policjanta, by wejść do jednego z gabinetów TVP, a Joanna Lichocka robiła sobie dramatyczne selfie w reżyserce. Takie to były niezależne media. Gdzieś w tym wszystkim byli pracownicy TVP, którzy oczekiwali na zakończenie konfliktu i swoją przyszłość. Ostatecznie okazało się, że nie tylko osoby odpowiadające za propagandę „Wiadomości” pożegnały się z TVP. Los Danuty Holeckiej czy Edyty Lewandowskiej podzielili też ci, którzy firmowali swoją twarzą rozrywkę. W tym gronie znalazła się Anna Popek, która szybko odnalazła się w – a jakże – TV Republika.

Popek prowadzi oczywiście śniadaniówkę w stacji Tomasza Sakiewicza i bardzo chwali sobie nowe miejsce pracy. W sumie trudno, żeby powiedziała coś innego. – My wierzymy w to, co robimy i wiemy, że jesteśmy potrzebni. Staramy się dostarczyć ludziom to, co jest im niezbędne, czyli porządną wiedzę, piękno, jakość, przydatne informacje, udziwnione tematy w ogóle nas nie interesują powiedziała w niedawnym wywiadzie dla portalu JastrząbPost.

Kwiaty dostarczone dronem

W środę 26 czerwca Anna Popek obchodziła urodziny. Na nową gwiazdę TV Republika czekały z tej okazji niespodzianki. Zaczęło się od kwiatów, które spadły „z niebie” – na plan śniadaniówki dostarczył je dron. Później prezenterka dostała tort, a przed zgaszeniem świeczek wypowiedziała tajemnicze życzenie. – Mam jedno wielkie, które będzie ważne dla wszystkich widzów Republiki. Oby się spełniło! – powiedziała Anna Popek, a zgromadzeni goście i pracownicy programu odśpiewali jej „sto lat”.

– Musimy latać dronem wysoko. Musimy obserwować Polskę z wysoka i dokładnie. To będą takie życzenia dla nas wszystkich. I wam dziękuję. Będziemy tańczyć poloneza przez najbliższy rok i będziemy śpiewać, i jeść pyszności – podsumowała Anna Popek.

Źródło: Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *