To się Majdan przejechał po Dodzie! Nie wytrzymał po jej ciężkich zarzutach

Doda w swoim programie „12 kroków do miłości” podsumowała swoje małżeństwo z Radosławem Majdanem. Padły gorzkie słowa. Były bramkarz postanowił na to odpowiedzieć.

Doda o Majdanie, Majdan o Dodzie

W programie „12 kroków…” Doda szukała nowego kandydata na partnera. Przy okazji mówiła o swoim byłym mężu.


Co na to Majdan?

Musiałam się nauczyć zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była. Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi*** się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się, Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać. Roz*** mi system na lata. (…) Moje poczucie godności jest zdeptane, oplute i obs*** na oczach całej Polski – mówiła piosenkarka.

Sam Majdan wiele lat temu rozwiódł się z Dodą, a od 2016 roku jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pojawił się teraz w podcaście Kamila Balei „Tato, no weź!” dla Radia Złote Przeboje. Wypowiedział się nt. swojej byłej małżonki.

– Moja żona była od 15 lat coś o mnie gada. Ja o niej nie powiedziałem słowa – jej energią jest obrzucanie ludzi błotem, ona się w tym świetnie czuje. Mi to nie pasuje. Nie pasuje mi teraz wywlekanie pewnych rzeczy, ponieważ mam swoją rodzinę poszedłem już zdecydowanie dalej. Ona gdzieś została w tamtym miejscu, to jest jej energia i to jej pasuje – ocenił.

Gdy prowadzący dopytał, czy sprawa mu przeszkadza, odparł, że to „słabe”. Na tym jednak nie poprzestał.

Ciąg dalszy na następnej stronie »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *