TEGO widzowie TVP nie powinni usłyszeć! Z ust reportera padło soczyste przekleństwo. „K***a, przepraszam!”

W niedzielę 12 maja cała Polska żyła tajemniczym pożarem centrum handlowego Marywilska 44. Relację z tego miejsca prowadziła TVP. Nie pisalibyśmy jako portal o tym, gdyby nie pewne wulgarna wpadka reportera.

Wpadka w TVP

TVP relacjonowała na żywo pożar centrum handlowego Marywilska 44 w Warszawie. Wszystko zaczęło się w niedzielę rano.

Jak wiemy pożar ostatecznie pochłonął ponad 80 proc. hali.

Doszło też do zawalenia się części budynku. Ogień gasiło 100 zastępów straży pożarnej. Obecnie analizowany jest powód wybuchu pożaru. O tym pisaliśmy tutaj.

Wróćmy to tematu relacji tego strasznego wydarzenia w TVP. Reporter Marcin Dryszel pojawił się na miejscu i opowiadał, co też dzieje się na miejscu. Problem w tym, że jego emocje wzięły tym razem górę. Nagle z jego ust padło wulgarne słowo.

– O 12 służby powiedziały, że poziom stężenia podwyższonych… Że nie ma…, k***a, przepraszam. Że nie ma szkodliwych substancji w powietrzu, a o 18 straż pożarna powiedziała, że wody gruntowe nie są zagrożone ani akcją gaśniczą, ani pożarem — relacjonował. Szybko przeprosił za swoje przekleństwo.

Piotr Jędrzejek, prowadzący „Panoramę”, podziękował mu zaś za relację i kontynuował program.

Oczywiście fragment relacji, w której pada słowo „k***a” szybko stał się hitem internetu. Niektórzy kpią sobie, że to przykład „czystej wody”, jaką miał zaoferować widzom w momencie zmian władz TVP Marek Czyż, który prowadzi „19:30” (dawne „Wiadomości”).

Oczywiście wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Emocje w programach na żywo mogą się pojawić. Tyle że nie powinny. A już z pewnością nie powinny z anteny TVP padać wulgaryzmy.

Kariera w Kanale Zero

Krzysztof Stanowski skomentował wpadkę na X. Obiecał, że gdy tylko Dryszel straci pracę w mediach publicznych, „zaprosi” go do Kanału Zero. Może się więc okazać, że klnący na wizji reporter zrobi dzięki „k***wie” sporą karierę!

Adam Andruszkiewicz ze Zjednoczonej Prawicy, którego post podał dalej Stanowski, był już mniej litościwy. Jego zdaniem to… „tragedia”. „Zapłacicie za to!” – krzyczał w poście.

Źródło: X, TVP

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *