Tego nikt się nie spodziewał. ALARM na konwencji PiS. Ostrzegano przed złodziejami

Politycy PiS zebrani na sobotnim konwencie dość mocno się zdziwili. Z głośników wybrzmiało ostrzeżenie przed złodziejami.

Uwaga: złodzieje!

PiS ruszył z kolejnymi inicjatywami w związku z wyborami samorządowymi. W sobotę miało miejsce kolejne wydarzenie organizowane przez partię.

Pod hasłem #JestesmyNaTAK w podwarszawskich Szeligach zorganizowano konwencję. Do miejscowości zjechały się najbardziej kluczowe osobowości Prawa i Sprawiedliwości. Na sali obecni byli min. Jarosław Kaczyński, Jacek Sasin, Marlena Maląg czy Przemysław Czarnek.

Już przed rozpoczęciem wydarzenia doszło do happeningu Lotnej Brygady Opozycji. Aktywiści przyjechali na konwencje samochodami obklejonymi napisami „PiS Kradnie”, „Przeproście i Spi**********”. Jedna z aktywistek wykrzykiwała przez megafon:

– „Uwaga, uwaga, ogłaszam alarm RCB dla mieszkańców Szelig. Zauważono bowiem duże stężenie funkcjonariuszy PiS. A jak wiemy PiS kradnie!

Obecni na konwencie zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości próbowali uciszyć aktywistów, jednak Ci poinformowali, że na miejscu jest obecny również Mariusz Kamiński, co oznacza, że należy uważać na przestępców.

Nerwowa atmosfera podczas konwencji

Reakcja zwolenników partii organizującej konwencje była oczywiście bardzo emocjonalna. Jeden z mężczyzn próbował uciszyć kobietę z megafonem, jednak w ostatniej chwili został powstrzymany przez innego uczestnika konwentu. Samochód z kobietą wykrzykującą antypisowskie hasła jeździł wokół obiektu, w którym miało odbyć się wydarzenie. Donośny apel z pewnością był dobrze słyszany wewnątrz sali. Z pewnością to właśnie na tym zależało aktywistom najbardziej.

Widzicie, jak działają prowokatorzy. To jest właśnie prowokacja obliczona na to, żeby prowokować ludzi, którzy przyszli porozmawiać, dialogować, zastanawiać się, jak rozwiązywać problemy Polaków. Tak działają prowokatorzy Platformy Obywatelskiej – tłumaczył zwolennik PiS jednemu z dziennikarzy.

To nie pierwsza taka akcja grupy aktywistów. Prawo i Sprawiedliwość nie ma łatwego życia z Lotną Brygadą Opozycji. Aktywiści obecni byli zawsze podczas najważniejszych wydarzeń byłej partii rządzącej. Wielokrotnie zbierali się pod pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Grupa aktywistów posiada swój profil na Instagramie, gdzie publikują swoje relacje z happeningow. Z pewnością na konwencie w Szeligach nie poprzestaną.

Źródło: Fakt 

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *