TAK twórcy programu „Twoja Twarz brzmi znajomo” żegnają Gąsowskiego. Fani grzmią!

Zmiany w show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” niepokoją fanów. Show skomentował odejście Piotra Gąsowskiego w swoich mediach społecznościowych.

Fani show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” przecierali oczy ze zdumienia, gdy na początku roku usłyszeli wieść, że z programu odchodzi Katarzyna Skrzynecka. Później otrzymali kolejny cios – informację o pożegnaniu z Piotrem Gąsowskim.


Rewolucja w programie wywołała niezadowolenie fanów. Polsat musi zmierzyć się z falą krytyki. Dopiero po kilku dniach odkąd Gąsowski pożegnał się z programem, w mediach społecznościowych „Twojej twarzy…” pojawił się krótki komunikat.

Jak już wiecie, Piotr Gąsowski żegna się z ‚Twoja Twarz Brzmi Znajomo’. Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie TTBZ! Piotrze, dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu! – czytamy na Instagramie programu. „Rychło w czas”, „Ten program już nie będzie taki sam jak dawniej”, „Wielu fanów zrezygnuje z oglądania kolejnych emisji” – grzmią niezadowoleni fani.

Wcześniej w podobnym stylu, krótkim komunikatem, pożegnano Skrzynecką.

Była z nami od początku i pokazała, że w #TTBZ nie tylko można się świetnie bawić ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje – napisano wówczas w mediach społecznościowych show Polsatu.

Dlaczego stacja zdecydowała się na tak rewolucyjne zmiany przy popularnym formacie? Portal Pudelek postanowił zasięgnąć języka u źródła.

Od pewnego czasu za kulisami produkcji panowała napięta atmosfera. „TTBZ” to z założenie bardzo trudny i wyczerpujący format, więc to kluczowe, by ekipa dobrze czuła się na planie – mówi informator portalu. – Kiedy zapadły decyzje, że format zostanie odświeżony, uznano, że dotyczyły będą one również duetu prowadzących. Dla nikogo nie był to łatwy wybór, ale produkcja wierzy, że widzowie szybko przekonają się do tych zmian – zdradza rozmówca Pudelka.

Rewolucja w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” łączona jest też z objęciem przez Edwarda Miszczaka stanowiska dyrektora programowego. Ponoć stacja podjęła decyzja o odświeżeniu formatu. Czy będą to zmiany na lepsze – o tym fani show dopiero się przekonają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *