Piotr Gąsowski nie odchodzi z Polsatu z powodu Skrzyneckiej? TAK wyglądały kulisy jego odejścia

Piotr Gąsowski odchodzi z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak wyglądały kulisy tego zaskakującego rozstania?

Piotr Gąsowski to kolejna gwiazda, której nie będziemy już oglądać w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na początku roku gruchnęła wieść o odejściu z programu Polsatu Katarzyny Skrzyneckiej. Co ciekawe, ta dała dość jasno do zrozumienia, że pożegnanie z polsatowskim show nie było jej decyzją.

Niedługo później o swoim odejściu poinformował Piotr Gąsowski.

Podziękowano Kasi (…) Obawiam się, iż bez Ciebie ten program będzie mia już inną (…) „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu (…) Nie będę Was wszystkich wymieniać personalni, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci” – pisał Gąsowski.

Dlaczego stacja zdecydowała się na tak rewolucyjne zmiany przy popularnym formacie? Portal Pudelek postanowił zasięgnąć języka u źródła. Rozmówca portalu, osoba związana z produkcją „Twojej twarzy”, przyznaje, że ekipa „wykonywała kawał dobrej roboty”, ale na planie „pojawiły się pewne problemy”.

Rezygnacja z Gąsowskiego, podobnie jak wcześniejsze roszady za stołem jurorskim, to odważna decyzja i produkcja doskonale zdaje sobie z tego sprawę – mówi informator Pudelka. Jak zdradza, wokół programu miała roztaczać się „napięta atmosfera”. To właśnie skłoniło kierownictwo do wprowadzenia zmian.

Od pewnego czasu za kulisami produkcji panowała napięta atmosfera. „TTBZ” to z założenie bardzo trudny i wyczerpujący format, więc to kluczowe, by ekipa dobrze czuła się na planie – wyjaśnia informator. – Kiedy zapadły decyzje, że format zostanie odświeżony, uznano, że dotyczyły będą one również duetu prowadzących. Dla nikogo nie był to łatwy wybór, ale produkcja wierzy, że widzowie szybko przekonają się do tych zmian – zdradza rozmówca Pudelka.

Rewolucyjne zmiany w „Twojej twarzy” łączone są z objęciem przez Edwarda Miszczaka stanowiska dyrektora programowego. Ponoć stacja podjęła decyzja o odświeżeniu formatu. Czy będą to zmiany na lepsze – o tym się dopiero przekonamy. Pewne jest, że flagowe show Polsatu nie będzie już takie jak dawniej.

Źródło: Pudelek

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *